سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ریش های دژاگه سوژه شد/تصویر

نویسنده که گویا خیلی به ظاهر بازیکن تیم ملی ایران آلرژی دارد قیافه اشکان را با آدم هایی مقایسه کرده که در کشورهای همسایه ایران زندگی می کنند.
یک سایت انگلیسی زبان مربوط به ایران در یادداشتی به قیافه بازیکن ایرانی فولام گیر داده است.
به گزارش گل ، همین مانده بود که ریش های اشکان دژاگه سوژه شود که خوشبختانه این اتفاق هم افتاد. به نوشته یک سایت انگلیسی زبان که اخبار مربوط به ایران را پیگیری می کند، ریش های بازیکن ایرانی فولام عجیب و غریب است و کمترین فوتبالیستی است که با ظاهری مثل اشکان به میدان برود.
ریش های دژاگه سوژه شد/تصویر

به نوشته این سایت، دژاگه یکی از بازیکنان مهم و کلیدی تیم ملی است که نمی توان تیم ملی را بدون او فرض کرد. او یکی از سه بازیکن ایرانی است که بازی در لیگ برتر انگلی را تجربه کرده و موفق ترین بازیکن ایرانی از این حیث محسوب می شود. بازی در لیگ جزیره که مخاطبان زیادی در سراسر جهان دارد باعث می شود که چهره بازیکن ایرانی فولام در بسیاری از کشورهای دنیا پخش شود.

نویسنده مطلب که یک ایرانی مقیم امریکا است در ادامه یادداشتش گفته که اشکان الگوی پسر او شده اما امیدوار است که پسرش نخواهد مثل اشکان روی بدنش نقاشی های عجیب غریب بکشد چون این کار از نظر او مزخرف است. نویسنده که گویا خیلی به ظاهر بازیکن تیم ملی ایران آلرژی دارد قیافه اشکان را با آدم هایی مقایسه کرده که در کشورهای همسایه ایران زندگی می کنند و گفته چنین ظاهری ممکن است تصور بدی از ایرانی ها در کشورهای دیگر ایجاد کند. او به اشکان توصیه کرده که به عنوان نماینده ایران در انگلیس، باید تصویر خوبی از خودش و کشورش نشان دهد
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-١١-١٣٩٢, ١٠:١۶

   

پر مبحث ترین ها