سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تارتار:دوست دارم پرسپوليس قهرمان ليگ شود

از بين تيم‌هاي فولاد، استقلال و پرسپوليس به خاطر اينکه بازيکن تيم پرسپوليس بودم دوست دارم اين تيم قهرمان ليگ برتر شود.

سرمربي تيم فولاد گسترش گفت: از بين تيم‌هاي حاضر در ليگ برتر دوست دارم تيم پرسپوليس قهرماني ليگ برتر شود.

هفته بيست و هفتم ليگ برتر فوتبال در حالي امروز بين دو تيم سايپا و گسترش فولاد با نتيجه يک بر يک به پايان رسيد که مهدي تارتار در پايان اين ديدار، اظهار داشت: ابتدا قهرماني تيم تراکتورسازي در رقابت‌هاي جام حذفي را به همه هواداران اين تيم تبريک مي‌گويم. همانطور که ملاحظه کرديد بازي بسيار خوبي برگزار شد. نيمه اول کلا بازي دست ما بود و موقعيت‌هاي خوبي داشتيم. بعد از گلي که زديم اين انتظار را داشتيم که سايپا به ما فشار بياورد و همان‌طور هم شد.

به گزارش فارس، وي افزود: سايپا تنها دو موقعيت داشت که يکي از تبديل به گل شد، اما ما موقعيت‌هاي بيشتري داشتيم. خوشبختانه در اين ديدار داوري‌ها بدون مشکل برگزار شد.

سرمربي تيم گسترش فولاد در ادامه گفت: خوشحالم که دوباره به کرج آمدم. من تنها 6 بازي است که هدايت اين تيم را بر عهده گرفته‌ام و تنها يک باخت با اين تيم داشتم. بيشتر هدف‌مان ارتقاء در جدول ليگ برتر بود.

تارتار در ادامه گفت: روي يک اشتباه گل تساوي را دريافت کرديم، اما هدف‌مان اين است که روند رو به رشد داشته باشيم. از بين تيم‌هاي فولاد، استقلال و پرسپوليس به خاطر اينکه بازيکن تيم پرسپوليس بودم دوست دارم اين تيم قهرمان ليگ برتر شود. البته احترام زيادي به تيم‌هاي ديگر قائل هستم. آنها نيز شانس قهرماني دارند. مثل تيم نفت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-١١-١٣٩٢, ١٩:۴٠

   

پر مبحث ترین ها