سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ونگر: برای مورینیو متاسفم و برای چلسی بیشتر

سرمربی فرانسوی آرسنال به سوالی درباره اظهارات غیرمحترمانه و کنایه‌آمیز 2 روز پیش ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی چلسی پاسخ داد. مورینیو در اظهارات اخیر خود گفته بود که برای ونگر و افتخاراتی که او در گذشته کسب کرده هیچ احترامی قائل نیست و اگر جای این مربی فرانسوی بود و 8 سال هیچ جامی نمی‌برد لندن را ترک می‌کرد و هرگز به آنجا برنمی‌گشت.
سرمربی فرانسوی آرسنال با ابراز خرسندی از پیروزی تیمش برابر لیورپول در جام حذفی انگلیس، پاسخ اظهارات طعنه‌‌آمیز و غیرمحترمانه همتای پرتغالی‌اش در چلسی را داد.

تیم فوتبال آرسنال در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی انگلیس موفق شد میهمان خود لیورپول را با نتیجه 2 بر یک شکست دهد و راهی مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌ها شود.

ونگر در کنفرانس خبری پس از این بازی درباره پیروزی مردانش که جبرانی برای شکست 5 بر یک چندی پیش آنها در خانه لیورپول در جریان رقابت‌های لیگ برتر بود، اظهار داشت: برای ما حیاتی بود که به عملکرد ناامیدکننده‌ای که هفته گذشته برابر لیورپول داشتیم واکنشی خوب نشان دهیم، ضمن اینکه برای‌مان بسیار اهمیت داشت که به یک چهارم نهایی جام حذفی راه پیدا کنیم. من از تلاش و افزایش مسئولیت‌پذیری بازیکنان تیمم و پاسخی که به شکست اخیر نشان دادیم بسیار راضی هستم. بازی آرسنال در این مسابقه طوری بود که می‌توانستید انگیزه بازیکنانش را برای استفاده از هر موقعیت برای یکسره کردن کار لیورپول حس کنید. این یک بازی فوق‌العاده میان 2 تیم خوب بود و در مجموع یک پیروزی دلچسب برای ما در جام حذفی. بسیاری از مردم کیفیت و سطح بازی‌های جام حذفی انگلیس را زیر سوال می‌بردند اما بازی‌هایی مانند دیدار ما و لیورپول خلاف این ادعا را نشان می‌دهند.

ونگر در خصوص موقعیت‌هایی که لیورپول برای گشودن دروازه توپچی‌ها داشت، تصریح کرد: فراموش نکنید که لیورپول تیمی قدرتمند است. لیورپولی‌ها موقعیت‌هایی داشتند اما نباید از یاد ببرید که ما هم موقعیت‌های بسیار خوبی مقابل دروازه آنها داشتیم. آنها در موقعیتی قرار داشتند که مجبور بودند دست به حمله بزنند، چون 2 گل عقب بودند. آنها چیزی برای از دست دادن نداشتند و یکپارچه حمله شدند و کیفیت‌شان آنقدر بالا هست که بتوانند موقعیت‌هایی به وجود آورند اما مقابل حملات لیورپولی‌ها خط دفاع ما خوب کار کرد. در مجموع به نظر می‌رسید که آنها موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشتند اما به همین نحو در طول بازی به نظر می‌رسید که ما توپ را تصاحب خواهیم کرد و به موقعیت گلزنی می‌رسیم.

بعد از ارزیابی بازی، سرمربی فرانسوی آرسنال به سوالی درباره اظهارات غیرمحترمانه و کنایه‌آمیز 2 روز پیش ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی چلسی پاسخ داد. مورینیو در اظهارات اخیر خود گفته بود که برای ونگر و افتخاراتی که او در گذشته کسب کرده هیچ احترامی قائل نیست و اگر جای این مربی فرانسوی بود و 8 سال هیچ جامی نمی‌برد لندن را ترک می‌کرد و هرگز به آنجا برنمی‌گشت.

ونگر در این خصوص گفت: من برای مورینیو متاسفم، این را واقعاً می‌گویم. قبل از هر چیز باید بگویم که من در کنفرانس‌های خبری‌ام اصلاً درباره مورینیو حرف نمی‌زنم و چیزی دیگری ندارم که درباره او بگویم. بیشتر از آنکه برای خودم متاسف باشم برای چلسی متاسفم. من به این موضوع هیچ علاقه‌ای ندارم و این را صادقانه می‌گویم. اگر شما خبرنگاران علاقمند هستید و در زندگی‌تان کاری بهتر از آن برای انجام دادن ندارید، آزاد هستید، انجامش دهید اما من واقعاً نمی‌توانم خودم را به چیزهایی که به آنها هیچ علاقه‌ای ندارم، علاقمند نشان دهم. من عاشق فوتبال هستم و متاسفم که شما را مایوس می‌کنم اما برای من فقط آن چیز‌هایی اهمیت دارد که در زمین بازی رخ می‌دهد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-١١-١٣٩٢, ١٢:٠١

   

پر مبحث ترین ها