سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خوردبین: چک های شیرینی یکی پس از دیگری رو می شود

کسب سهمیه باعث می شود آقایانی که از باشگاه رفتند، فکر نکنند حضور آنها مهم بوده است.
سرپرست سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: در کنار علی پروین و علی دایی خواهیم بود تا پرسپولیس بتواند سهمیه آسیا را کسب کند.
«محمود خوردبین» روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا گفت: نتیجه جلسه امروز (دوشنبه) پیشکسوتان با علی پروین، بحث حمایت از وی و علی دایی بود و به طور حتم از هر دو آنها حمایت خواهیم کرد.

وی در مورد اینکه محمد مایلی کهن از علی دایی اعلام حمایت نکرده است، ادامه داد: او نظر خودش را گفته است اما ما حمایت لازم را خواهیم کرد تا پرسپولیس سهمیه لیگ فوتبال قهرمانان باشگاه های آسیا را کسب کند.
سرپرست سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: کسب سهمیه باعث می شود آقایانی که از باشگاه رفتند، فکر نکنند حضور آنها مهم بوده است.

وی در باره اینکه آیا قرار است قائم مقام باشگاه شود، تصریح کرد: امروز با پروین جلسه ای خواهم داشت اما در باره این مساله صحبتی نخواهم کرد. نکته ای که وجود دارد نمی خواهم سرپرست پرسپولیس شوم زیرا فردی که اکنون حضور دارد، شان این مسوولیت را پایین آورده است.
وی با اشاره به فعالیت های سرپرست فعلی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: چک های این آقا که مبالغ آن هم بالا است، یکی یکی رو می شود و خدا به حال تیم پرسپولیس رحم کند. بسیاری از این مبالغ در رستوران برخی آقایان خرج شده است!!
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-١١-١٣٩٢, ٢١:١٨

   

پر مبحث ترین ها