سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کی روش: تصور دنیا در مورد ایران غلط است

ایران یکی از کشورهایی است که مردم آن به شدت فوتبال را دوست دارند و نیازی به تحریک کردن مصنوعی آدم‎ها برای رویکرد به این ورزش وجود ندارد. در حالیکه این اتفاق در کشورهای همسایه ایران و آمریکا می‎افتد. فوتبال در خون ایرانی‎هاست.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت دنیا تصور غلطی در مورد ایران دارد. این در حالی است که ایرانی‎ها به مانند همه مردم دنیا زندگی می‎کنند و از مساوات برخوردار هستند.
به گزارش خبرگزاری مهر، "کارلوس کی‎روش" در گفتگو با پایگاه اینترنتی elcomercio اظهار داشت: دنیا تصور اشتباهی از ایران دارد. ما می‎خواهیم برای کشوری که مردم اعتبار غلطی برای آن متصور هستند، شان و غرور بیاوریم.
سرمربی پیشین تیم فوتبال رئال مادرید در ادامه اظهار داشت: تحریم اقتصادی بی‌شک بر فوتبال ایران تاثیر گذاشته است. دنیا درباره ایران غلط فکر می‎کند. شما لازم است اینجا زندگی کنید تا متوجه شوید ایران هم کشوری است مثل همه کشورهای دیگر جهان. در اینجا مردم می‎گریند، می‏‎خندند، کودکان خود را به مدرسه می‎برند و در راهبندان گرفتار می‎شوند. آدم‎ها در ایران همه با هم برابرند.

کی‏‌روش پرتغالی افزود: ایران یکی از کشورهایی است که مردم آن به شدت فوتبال را دوست دارند و نیازی به تحریک کردن مصنوعی آدم‎ها برای رویکرد به این ورزش وجود ندارد. در حالیکه این اتفاق در کشورهای همسایه ایران و آمریکا می‎افتد. فوتبال در خون ایرانی‎هاست.
تیم فوتبال ایران در گروه F رقابتهای جام جهانی با تیم‎های آرژانتین، بوسنی و هرزگوین و نیجریه همگروه است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-١١-١٣٩٢, ١١:٠۶

   

پر مبحث ترین ها