سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جدايي تلخ شيريني از پرسپوليس

بروز شده : ۶-١٢-١٣٩٢, ١٨:١٠    نسخه چاپی    
به نظر می رسد مشکلاتی که شیرینی برای باشگاه و البته شخص خودش به وجود آورده درد سر ساز شده است و شایعه شد که همان شب گذشته بازداشت شده است. این شایعه تاکنون تائید نشده است.
باشگاه پرسپولیس با اخراج سعید شیرینی به دنبال معرفی کردن سرپرست جدید برای باشگاه است.

به گزارش فرارو، سعید شیرینی یک بار دیگر چهره پر سر و صدای فصل شده است؛ سرپرست غیر ورزشی پرسپولیس که به واسطه رفاقتش با محمد رویانیای جای بزرگان پرسپولیس را در سمت سرپرستی گرفت بارها در رسانه ها جنجال به پا کرد؛ چه به خاطر اظهار نظرهای غیر فنی اش و چه بعضا خمیازه هایی که در دربی می کشید!

نکته ای که علاوه بر این موراد نام سعید شیرینی را بیش از گذشته مطرح کرد صحبت با بازیکنان مد نظر پرسپولیس و البته دادن چک های باشگاه به آنها بود. موردی که چندین بازیکن در برنامه ورزشی «نود» آن را مطرح کردند و حتی گفته می شد شیرینی برای فصل بعد از مدت ها پیش با سایر بازیکنان جلسه می گذارد. وارد شدن به مسائل حاشیه ای باشگاه بارها غیرحرفه ای بودن او در سمت یک سرپرست را نشان داد تا اینکه نوبت به رفتن محمد رویانیان از باشگاه پرسپولیس رسید. درست پیش از بازی برگشت با فولاد خوزستان در لیگ برتر.

رویانیان از سمتش استعفا کرد و بلافاصله سعید شیرینی هم عنوان کرد که شفاها از سمتش به عنوان سرپرستی استعفا کرده و بعد از بازی با فولاد به صورت کتبی استعفایش را می دهد و می رود. شیرینی در باشگاه ماند و نرفت تا اینکه شب گذشته حکم اخراجش را امیر رضا خادم از وزارت ورزش به باشگاه پرسپولیس فرستاد!

به نظر می رسد مشکلاتی که شیرینی برای باشگاه و البته شخص خودش به وجود آورده درد سر ساز شده است و شایعه شد که همان شب گذشته بازداشت شده است. این شایعه تاکنون تائید نشده است. ظاهرا دلیل بازداشت هم خرج کردن بی رویه و دادن چک های متنوع از حساب چند فرد خاص است که ظاهرا غالب آنها پاس نشده است. مشکلات مالی ای که پرسپولیس دارد با این مشکل جدید در هم آمیخته تا این تیم دوباره وارد مسائل حاشیه ای شود.

سرپرست کیست؟
امیر رضا خادم در حکم اخراج شیرینی، ایوب بهتاج را به عنوان سرپرست جدید باشگاه معرفی کرده است با این حال این اعلام با مخالفت باشگاه پرسپولیس روبرو شده و ظاهرا شخص پروین خواسته اعلام سرپرست جدید به عهده خود باشگاه باشد. حالا اگر وزارت ورزش با این موضوع کنار بیاید گزینه های زیاد نیستند؛ محمود خردبین یار شفیق علی پروین که سال ها به عنوان سرپرست این تیم فعالیت کرده یکی از گزینه های مد نظر است ولی به نظر می رسد محمد پنجعلی بیشتر از بقیه به این سمت نزدیک است. پیشکسوت باشگاه پرسپولیس این روزها بیش از هر زمان دیگری به باشگاه نزدیک شده وظاهرا گزینه اصلی مدیریت باشگاه پرسپولیس هم به شمار می رود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-١٢-١٣٩٢, ١٨:١٠

   

پر مبحث ترین ها