سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مهدوی‌کیا:برای نجات فوتبال باید مربیان اخلاق مدار بکار گرفته شوند

بروز شده : ٩-١٢-١٣٩٢, ٢٣:١٠    نسخه چاپی    
متاسفانه ما برنامه‌هایی ساختیم که به مسائل منفی فوتبال می‌پردازند، ما به زیبایی‌ها نمی‌پردازیم، امیدوارم دیدگاه کلی مردم نیز از حاشیه فاصله بگیرد.
اکنون به خاطر پول فوتبالیست می‌شوند
مهدوی‌کیا: با افرادی که مصاحبه تند و حاشیه‌ای می‌کنند صحبت نکنید
پیشکسوت فوتبال ایران گفت:‌ از رسانه‌ها خواهش می‌کنم با افرادی که مصاحبه‌های تند و حاشیه‌ای می‌کنند، صحبت نکنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی مهدوی‌کیا در همایش شاهین اخلاق، گفت:‌ متاسفانه لیگ فوتبال ما حرفه‌ای نیست از هزینه میلیاردی که در فوتبال می‌شود، بخشی را به فوتبال پایه اختصاص نمی‌دهیم، در صورتی که اخلاق و اصول اولیه باید در بخش پایه آموزش داده شود، در بخش پایه مربیان زیادی حضور دارند که عاشق کار خود هستند، اما می‌گویند چون بودجه نیست نمی‌توانند فعالیت کنند.

وی افزود: وقتی مربیان اخلاق‌مدار به کار گرفته نشوند، بازیکنانی که رشد پیدا می‌کنند، فرهنگ لازم را ندارند. استعدادهای زیادی وجود دارد که می‌گویند ما به خاطر کمبود منابع مالی نتوانستیم وارد باشگاه شویم، آن وقت افرادی که استعداد لازم را نداشتند، به مراحل بالای فوتبال می‌رسند.

مهدوی‌کیا در ادامه اظهار داشت: متاسفانه ما برنامه‌هایی ساختیم که به مسائل منفی فوتبال می‌پردازند، ما به زیبایی‌ها نمی‌پردازیم، امیدوارم دیدگاه کلی مردم نیز از حاشیه فاصله بگیرد. بیشتر از متن به حاشیه پرداختیم، مربیان ما در کنفرانس‌های مطبوعاتی به جای پرداختن به مسائل فنی به مسائل حاشیه پرداختند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-١٢-١٣٩٢, ٢٣:١٠

   

پر مبحث ترین ها