سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اسامی بازیکنان تیم ملی اسپانیا اعلام شد

نکته قابل توجه درفهرست بازیکنان تیم ملی اسپانیا دعوت از کاستا است مهاجم آتلتیکو مادرید که اصالتا برزیلی است به تازگی تابعیت کشور اسپانیا را دریافت کرده است.
سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا تازه ترین فهرست اسامی بازیکنان این تیم را اعلام کرد که در بین آنان نام هفت بازیکن از تیم بارسلونا دیده می شود.
به گزارش ایرنا؛ براساس تصمیم وینسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا 22بازیکن به اردوی این تیم به منظور دیدار برابر ایتالیا دعوت شدند که فهرست آنان به این شرح است.

درواز ه بانان: ایکر کاسیاس(رئال مادرید)، په په رینا (ناپولی)، ویکتور والدس(بارسلونا)
مدافعان: یوردی آلبا(بارسلونا)، رائول آلبیول(ناپولی)، سزار آسپیلیکوئتا(چلسی)، خوان فرون (اتلتیکومادرید)، خاوی مارتینس (بایرن مونیخ)، سرخیو راموس(رئال مادرید)
هافبک ها: ژابی آلونسو (رئال مادرید)، سرخیو بوسکتس، سسک فابرگاس، آندرس اینیستا و ژاوی هرناندس (از بارسلونا)، سانتیاگو کاسورلا (آرسنال)، کوکه(اتلتیکومادرید)، تیاگو آلکانتارا(بایرن مونیخ)

مهاجمان: دیه گو کاستا (اتلتیکومادرید)، پدرو رودریگس (بارسلونا)، خسوس ناواس ، آلوارو نگردو و داوید سیلوا (از منچسترسیتی)
نکته قابل توجه درفهرست بازیکنان تیم ملی اسپانیا دعوت از کاستا است مهاجم آتلتیکو مادرید که اصالتا برزیلی است به تازگی تابعیت کشور اسپانیا را دریافت کرده است.
برزیلی ها به عضویت کاستا در تیم ملی اسپانیا اعتراض دارند این درحالی است که کاستا که شانس زیادی برای قرار گرفتن درترکیب نهایی تیم ملی برزیل برای خود نمی دیده این تصمیم را درست خوانده است.
دیدار دوستانه تیم های ملی فوتبال اسپانیا و ایتالیا روز 5مارس برگزار می شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-١٢-١٣٩٢, ١٠:١۶

   

پر مبحث ترین ها