سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دستیار کی روش تیم ملی ایران را دور زد

کارلوس کروش روز پنجشنبه در اردوی تیم ملی به شدت عصبانی بوده و درباره جدایی امید نمازی گفته است: «کاری که او با تیم ملی کرد، مثل خنجر زدن از پشت بود.»
امید نمازی دستیار ایرانی کارلوس کروش، به شکل عجیبی در آستانه جام جهانی از تیم ملی ایران جدا شد.

به گزارش خبرآنلاین، این اتفاق نزدیک به یک ماه پس از جدایی ناگهانی آنتونیو سیموئز از نیمکت تیم ملی ایران رخ داد. برای همه جدایی امید نمازی، قابل باور نبود. او که پس از حضور کروش، با معرفی دن گاسپار توانست از نیمکت استیل آذین به نیمکت تیم ملی ایران برسد، شانس بزرگی به دست آورده بود.

سرمربی پرتغالی از همان ابتدا تلاش کرد علیرغم فشارهای رسانه های، افکار عمومی و همینطور اهالی فوتبال پشت او بایستد اما روز گذشته سرانجام این سد را شکست و به انتقاد از امید نمازی پرداخت. این مربی صبح دیروز در گفت و گو با خبرورزشی اعلام کرد هیچ اختلافی با کارلوس کروش نداشت و تنها به دلایل شخصی و البته خانوادگی تصمیم به جدایی گرفت. اما حرف های کارلوس و همینطور گفتن چنین جمله ای که «به دپارتمان حقوقی گفته ام وضعیتش را پیگیری کند» باعث شد تا اوضاع کمی پیچیده و البته شک برانگیز شود.

به گزارش خبرورزشی، اتفاقات جالبی در عرض چند هفته گذشته رخ داده است. این گزارش حکایت از آن دارد که کارلوس کروش روز پنجشنبه در اردوی تیم ملی به شدت عصبانی بوده و درباره جدایی امید نمازی گفته است: «کاری که او با تیم ملی کرد، مثل خنجر زدن از پشت بود.»

داستان امید نمازی و تیم ملی هم دقیقا همین بود. او که بدون هیچ اعتباری با کمک کارلوس کروش به تیم ملی ایران آمد، پس از کسب اعتبار لازم بی آنکه سرمربی پرتغالی را در جریان بگذارد، در جریان یکی از سفرهایش به کشور آمریکا با فدراسیون فوتبال ایران کشور به توافق رسید.

او با آنها قرارداد بست که یا سرمربی تیم ملی بانوان این کشور شود و یا اینکه روی نیمکت تیم ملی زیر 21 ساله های آمریکا بنشیند. نمازی پس از عقد این قرارداد، کارلوس کروش را در جریان گذاشت و سرمربی تیم ملی هم که از چنین موضوعی شگفت زده شده بود، روز گذشته مصاحبه ای علیه او انجام داد.

کروش در زمانیکه قصد داشت با فدراسیون فوتبال قرارداد امضا کند به مسئولان گفته بود بندی در قرارداد دستیارانش اضافه کنند که باید دستیاران 6 ماه قبل از جدایی، فدراسیون و تیم ملی را در جریان می گذاشتند در غیراینصورت حقوق 6 ماه آخر کاری شان پرداخت نمی شد. ظاهرا فدراسیونی ها یادشان رفته این بند را در قرارداد دستیارها لحاظ کنند.

بعد از مک درموت که به دلیل پیشنهاد مالی مناسب تیم ملی ایران را رها کرد، سیموئز و نمازی هم چنین اقدامی کردند تا در آستانه جام جهانی نیمکت تیم ملی ایران به ناگهان خالی شود.

کروش اعتقاد دارد که آنها ایران را تنها گذاشته اند و فدراسیون نباید مقابل شان سکوت کند. به همین دلیل، بخش حقوقی فدراسیون قرار است با توجه به کاری که امید نمازی کرده، پیگیری های قانونی را انجام دهد تا بتوانند از او خسارت بگیرند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-١٢-١٣٩٢, ١۵:٢٨

   

پر مبحث ترین ها