سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اشتباه نظری، حضور دیرهنگام نوری و غیبت سوال‌برانگیز اولادی/ قلعه‌نویی زودتر رفت

پژمان نوری که دیرتر از سایر بازیکنان به محل تمرین رسیده بود، با واکنش اکبرپور مواجه شد که به شوخی به او گفت ساعت چند در زمین حاضر شده است؟
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تمرین بدنسازی صبح امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت 10 و 30 دقیقه در زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب با حضور تنها9 بازیکن از این تیم آغاز شد.

* در تمرین امروز سیاوش اکبرپور، علیرضا نیکبخت واحدی،‌آرش برهانی، حنیف عمران‌زاده، پژمان نوری، مجید غلام‌نژاد، کبه، تونی، از ساعت 10 و 30 دقیقه کار خود را آغاز کردند و مهدی نظری دیرتر به جمع آبی‌پوشان ملحق شدند. نظری به علت اشتباه در محل برگزاری تمرین دیرتر به زمین گلف رسید. او فکر می‌کرد تمرین آبی‌پوشان در سالن بدنسازی مجموعه انقلاب است.

* امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال پس از یک ساعت تمرین زمین را ترک کرد.

* پژمان نوری که دیرتر از سایر بازیکنان به محل تمرین رسیده بود، با واکنش اکبرپور مواجه شد که به شوخی به او گفت ساعت چند در زمین حاضر شده است؟

* میرشاد ماجدی سرپرست استقلال در خصوص غیبت بازیکنان در تمرین امروز اظهار داشت: اولادی موبایلش را جواب نمی‌دهد و نمی‌دانم چرا در تمرین حضور ندارد و ایمان مبعلی و ایمان باصفا به علت مصدومیت به کلینیک مراجعه کردند. سیدمهدی رحمتی در سالن بدنسازی تمرین می‌کند. محمد قاضی به دنبال کارهای اداری مالیات خود است. با مدیر برنامه‌های ساموئل هم تماس گرفتیم و گفتیم زودتر خود را به ایران برساند. به او مرخصی 5-6 روزه داده بودیم که قرار شده زودتر به ایران بازگردد و احتمالا تا فردا و پس فردا در تمرین خواهد بود.

وی در خصوص غیبت حسینی گلر دوم این تیم یادآور شد: قرار بوده حسینی به همراه نظری از شیراز بیاید که مهدی نظری به تمرین رسید.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-١٢-١٣٩٢, ١٢:٠۵

   

پر مبحث ترین ها