سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئال از شكست گريخت

دربی مادرید برنده نداشت

برتری میزبان تا 8 دقیقه به پایان ادامه داشت اما کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغال رئال مادرید با گل خود نگذاشت هر 3 امتیاز بازی به حساب اتلتیکومادرید واریز شود.
جدال رئال و اتلتیکو در دربی پایتخت اسپانیا با تقسیم امتیازات میان این ۲ تیم مادریدی به پایان رسید.

در ادامه دیدارهای هفته بیست و ششم لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا، تیم اتلتیکومادرید در ورزشگاه ویسنته کالدرون و در دربی پایتخت اسپانیا میزبان همشهری‌اش، رئال مادرید بود و در پایان این بازی با تساوی 2-2 کهکشانی‌ها را متوقف کرد.

کریم بنزما در همان ابتدای کار و در دقیقه 3 رئال مادرید را در خانه همسایه پیش انداخت اما گل کوکه در دقیقه 28 کار را به تساوی کشاند و در ادامه در دقیقه نخست وقت‌های تلف شده نیمه اول گابی روخی بلانکو را پیش انداخت. برتری میزبان تا 8 دقیقه به پایان ادامه داشت اما کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغال رئال مادرید با گل خود نگذاشت هر 3 امتیاز بازی به حساب اتلتیکومادرید واریز شود.

بارسلونا در دیدار مقابل آلمریا به میدان رفت و با نتیجه چهار بر یک به پیروزی رسید.گل‌های کاتالان‌ها توسط سانچس 9، مسی 24، پویول 83 و ژاوی 89 زده شد.
کارلس پویول با گلزنی در اين دیدار اولین گل خود در این فصل برای بارسا را به ثمر رساند.کاتالان‌ها با این برد 63 امتیازی شدند و در یک قدمی رئال مادرید قرار گرفتند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-١٢-١٣٩٢, ١٢:٠۴

   

پر مبحث ترین ها