سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جريمه و محروميت در انتظار ياغي استقلال

ما علاقه نداشتيم ممنوع المصاحبه شدن اکبرپو رسانه اي شود ولي همان طور که فتح الله زاده گفت ايشان مصاحبه حاشيه اي انجام داد و با توجه به اينکه مجددا بر مواضع خود تاکيد کرد فعلا ممنوع المصاحبه شده است.
سياوش اکبرپور بعد از بازگشت استقلال از قطر بايد در کميته انضباطي اين باشگاه حضور پيدا کند.

سياوش اکبرپور بعد از مصاحبه جنجالي که هفته گذشته در خصوص مبالغ پرداختي به بازيکنان با فارس انجام داد امروز بار ديگر بر حرف هاي خود تاکيد کرد.از همين رو باشگاه استقلال اين بازيکن را تا اطلاع ثانوي ممنوع المصاحبه کرده است.

محسن بزرگي در گفت و گو با فارس، در اين باره اظهار داشت:ما علاقه نداشتيم ممنوع المصاحبه شدن اکبرپو رسانه اي شود ولي همان طور که فتح الله زاده گفت ايشان مصاحبه حاشيه اي انجام داد و با توجه به اينکه مجددا بر مواضع خود تاکيد کرد فعلا ممنوع المصاحبه شده است.

وي افزود: بعد از بازي با قطر اکبرپور بايد در کميته انضباطي پاسخگوي مواردي که مطرح کرده باشد. معاونت حقوقي و دبير کميته انضباطي استقلال در پاسخ به اين سوال که در اين شرايط آيا به اين بازيکن حق داده مي شود يا کلا حرف هاي اکبرپور اشتباه است گفت: همان طور که فتح الله زاده گفته نحوه پرداخت ها به سياست باشگاه باز مي گردد و هيچ بازيکني حق مداخله در آن را ندارد ولي از آنجا که من دبير کميته انضباطي باشگاه هستم و نمي خواهم پيش داوري کنم به همين منظور تا زماني که صحبت هاي اکبرپور را نشنوم حرفي نخواهم زد.

وي در پايان در پاسخ به اين سوال که احتمال جريمه براي اکبرپور وجود دارد يا خير گفت: صددر صد همين طور است . برخي مواقع يک بازيکن را از بازي ها و تمرينات محروم مي کنند و گاهي نيز جرايمي در نظر گرفته مي‌شود اما بايد تا روز کميته انضباطي صبر کرد و پس از آن طبق آيين نامه کميته انضباطي راي خود را در مورد اين بازيکن صادر مي کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-١٢-١٣٩٢, ١٠:٣٨

   

پر مبحث ترین ها