سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عابدزاده: شانس پرسپوليس براي‌قهرماني زياد وسخت است

دروازه‌بان پيشين تيم ملي کشورمان معتقد است نبايد از قبل شروع جام جهاني مشخص کنند، سقف کار همين است و تکليف تيم قبل از شروع مسابقات روشن شود.
احمدرضا عابدزاده در گفت‌وگو با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس اظهار داشت: پرسپوليس 3 بازي مهم در پيش دارد که در اين 3 بازي مهم‌ترين مسئله کسب سهميه حضور در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسياست. پرسپوليس با اين سابقه حتماً بايد در رقابت‌هاي بين‌المللي حضور داشته باشد و فکر مي‌کنم با تيم خوبي که درست شده است، با کسب 3 پيروزي شانس قهرماني خواهيم داشت.

وي ادامه داد: در شرايط فعلي حتي نفت و سپاهان که در مکان‌هاي چهارم و پنجم جدول قرار دارند، از شانس خوبي برخوردارند. به نظرم از اين 5 تيم، هر يک در اين 3 بازي، يک مساوي هم بدهد از کورس خارج مي‌شود. فکر مي‌کنم پرسپوليس شانس بالايي براي قهرماني دارد. نسبت به ساير رقبا، حريفان پرسپوليس از نظر پتانسيل تيمي شرايطي دارند که مي‌توان از آنها استفاده کرد. البته نه اينکه کار ساده‌اي باشد. بازي‌هاي پرسپوليس سخت است. هر 3 حريف پرسپوليس براي حفظ خود در ليگ برتر و حفظ اعتبارشان بازي مي‌کنند ولي اگر بچه‌ها با هوش عمل کنند و در اين مدت روي هدف‌شان تمرکز کنند، مي‌توانند 3 بازي را ببرند.

سنگربان پيشين پرسپوليس و تيم ملي درباره آينده حرفه‌اي امير عابدزاده در پرسپوليس خاطرنشان کرد: او را از بچگي تمرين دادم و اصول کار را به خوبي آموخته است. اعتقاد دارم اگر تلاش خودش را ادامه بدهد آينده خوبي دارد ولي اين خود اوست که تصميم مي‌گيرد. به او مشورت مي‌دهم اما مجبورش نمي‌کنم کاري انجام بدهد. هيچ‌کس را نبايد مجبور کرد. او در حال حاضر فقط به فکر پرسپوليس است. تمام تمرکزش روي تيم، کسب سهميه و قهرماني همراه تيم است.

عابدزاده درباره ارزيابي خود از شرايط تيم ملي تصريح کرد: نبايد براساس يک بازي، قضاوت کرد. نه درباره مربي و تيم و نه در مورد عملکرد بازيکنان و به عنوان مثال دروازه‌بان! براي تحليل کردن بايد مجموعه‌اي از بازي‌ها را ببينيد. الان همين که بعد از يک دوره غيبت به اين خوبي به جام جهاني رفتيم، خوب است. حداقل اينکه مردم خيلي خوشحال شدند. اين خوشحالي ارزش دارد، اما اگر قرار باشد در جام جهاني کار خاصي بکنيد، بايد حداقل 10 بازي تدارکاتي داشته باشيد. بايد اينطور باشد که همه بخواهند تيم بالاتر برود، نه اينکه از قبل مشخص کنند، سقف کار همين است و تکليف تيم قبل از شروع مسابقات روشن شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-١٢-١٣٩٢, ١۵:۵٩

   

پر مبحث ترین ها