سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سرمربی الفتح:برای پسته خوردن به ایران نیامده‌ایم

تیم ما نه برای کسب یک امتیاز بلکه مطمئنا برای کسب پیروزی به میدان می‌رود به هیچ‌ عنوان به فکر تساوی نیستیم، هرچند که می‌دانیم فولاد تیم پرمهره، جوان، دونده و دارای تاکتیک است اما ما هم برای هر فاکتور آن ایده‌ای خاص داریم.
سرمربی تیم فوتبال الفتح گفت: ما برای پسته خوردن و گردش به ایران نیامده‌ایم.

فتحی الجبال در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار تیم‌های فولاد و الفتح اظهار داشت: ما برای پسته خوردن و گردش به ایران نیامده‌ایم، می‌خواهیم که نتیجه خوبی در ایران کسب کنیم. فولاد تیم خوبی دارد و خوشحالم که در ایران هستیم.

وی ادامه داد: تیم ما نه برای کسب یک امتیاز بلکه مطمئنا برای کسب پیروزی به میدان می‌رود به هیچ‌ عنوان به فکر تساوی نیستیم، هرچند که می‌دانیم فولاد تیم پرمهره، جوان، دونده و دارای تاکتیک است اما ما هم برای هر فاکتور آن ایده‌ای خاص داریم.

سرمربی الفتح خاطرنشان کرد: کار ما آسان نیست اما آمده‌ایم که خوب بازی کنیم و خوب امتیاز بگیریم. بازیکنان ما جوان هستند و امیدوارم که بتوانیم به هدف خود برسیم سه هفته از لیگ عربستان باقی مانده و هم‌اکنون ما تمام مسابقات داخلی خود را فراموش کرده‌ایم می‌خواهیم که در آسیا خوب نتیجه بگیریم بازی‌های حساسی داریم که مقابل تیم‌های قدرتمندی هم است به هر حال در پایان دو تیم صعود می‌کنند که دوست دارم یکی از آنها ما باشیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-١٢-١٣٩٢, ١٩:٣٩

   

پر مبحث ترین ها