سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ورمزیار: کسانی که با بازیکنان استقلال قرارداد بسته‌اند، باید پاسخگو باشند

قرار گرفتن استقلال در جایگاه دوم لیگ با داشتن چنین بازیکنانی کار سختی بود اما سوالی که مطرح می‌شود این است که چرا بازیکنانی مثل فرهاد مجیدی، جواد نکونام و پژمان منتظری به راحتی میانه فصل از استقلال جدا شدند؟ چرا اجازه دادند مجیدی و منتظری از استقلال جدا شوند؟
مربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: مردم نباید از استقلال ناراحت باشند، باید از کسانی ناراحت باشند که با بازیکنان قرارداد بدی بسته‌اند.

صادق ورمزیار درباره شکست یک بر صفر استقلال مقابل الریان قطر عنوان کرد: استقلال بازی بدی انجام نداد اما اشتباه فردی کمر این تیم را شکست و باعث شد بازیکنان استرس پیروزی را داشته باشند و اعتماد به نفس‌شان کمتر شود و بعضی از موقعیت‌ها را به راحتی از دست دهند.

وی تصریح کرد: همان اشتباه فردی در دقایق ابتدایی بازی کافی بود که استقلال نتیجه نگیرد وگرنه این تیم به لحاظ فنی در طول بازی بهتر از الریان بازی کرد.

مربی پیشین استقلال در مورد شانس این تیم برای صعود از گروه خود، گفت: الجزیره با توجه به 6 امتیازی که کسب کرده یکی از تیم‌های صعود کننده به مرحله بعدی خواهد بود. دو تیم 3 امتیازی داریم و فاصله استقلال با تیم دوم تنها 3 امتیاز است. استقلال اگر بتواند یکی از بازی‌های بیرون از خانه را با پیروزی پشت سر بگذارد و در خانه امتیازی از دست ندهد، می‌تواند به عنوان تیم دوم از گروه خود صعود کند.

ورمزیار در خصوص 3 شکست اخیر استقلال در لیگ و آسیا گفت: قرار گرفتن استقلال در جایگاه دوم لیگ با داشتن چنین بازیکنانی کار سختی بود اما سوالی که مطرح می‌شود این است که چرا بازیکنانی مثل فرهاد مجیدی، جواد نکونام و پژمان منتظری به راحتی میانه فصل از استقلال جدا شدند؟ چرا اجازه دادند مجیدی و منتظری از استقلال جدا شوند؟ اگر این بازیکنان از ابتدای فصل همراه استقلال نبودند، سرمربی می‌توانست به فکر جایگزین آنها باشد اما وقتی در نیم فصل جدا می‌شوند، سرمربی نمی‌تواند دنبال جایگزین خوب برای آنها باشد.

وی تاکید کرد: مسئولان استقلال که چنین قراردادهایی با بازیکنان بسته‌اند، باید پاسخگو باشند. مردم نباید از استقلال ناراحت باشند، باید از کسانی ناراحت باشند که با بازیکنان قرارداد بدی بسته‌اند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-١٢-١٣٩٢, ١١:۵۵

   

پر مبحث ترین ها