سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دايي: مقابل نساجي دنبال نتيجه نبوديم

ما بايد به بازي سرعت مي‌داديم تا دفاع نساجي را باز کنيم که متاسفانه در اين کار موفق نبوديم و نساجي همين طور جمع بازي کرد. متاسفانه بچه‌هاي من چند نکته را گوش نکردند اما من در کل از اين دو بازي دوستانه و اردو راضي هستم.
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پيام صادقيان در تمرين روز گذشته مصدوم شد و به همين دليل ريسک نکردم و مقابل نساجي بازي نکرد.

علي دايي پس از شکست مقابل نساجي در جمع خبرنگاران ابتدا در پاسخ به سؤالي که پرسپوليس خوب بازي کرد اما باخت، گفت: ‌مثل اينکه شما از نظرات من کاملا آگاه بوديد که اين سؤال را پرسيديد. بازي بسيار خوبي بود و ما صاحب موقعيت‌هاي زيادي شديم اما در زدن ضربات آخر که منجر به گل شود، عملکردمان خوب نبود.

وي افزود: بازي خوبي بود اما در زدن ضربات آخر خوب نبوديم ولي ما در اردو و بازي با نساجي دنبال برد و باخت نبوديم. ما دنبال بازي خوب بوديم تا برابر داماش ارنج اصلي را به دست آوريم و در آن بازي بتوانيم برنده از زمين خارج شويم. ما در حين اين اردو و بازي با نساجي به فکر داماش بوديم. البته برابر نساجي مي‌توانستيم برنده باشيم اما حريف، بازي را در اکثر دقايق بسته بود.

سرمربي پرسپوليس خاطرنشان کرد:‌ ما بايد به بازي سرعت مي‌داديم تا دفاع نساجي را باز کنيم که متاسفانه در اين کار موفق نبوديم و نساجي همين طور جمع بازي کرد. متاسفانه بچه‌هاي من چند نکته را گوش نکردند اما من در کل از اين دو بازي دوستانه و اردو راضي هستم.

به گزارش فارس، وي در خصوص بازي ندادن به پيام صادقيان گفت: متاسفانه پيام در حين تمرين روز گذشته مصدوم شد و ما هم سلامتي بازيکنمان براي حضور در ديدار رسمي مهمتر است. ما داريم بازيکنانمان را در ديدار رسمي به ميدان بفرستيم. پيام درد داشت و ريسک نکرديم و به او استراحت داديم تا انشاءالله در بازي با داماش که بايد با تمام قوا به ميدان برويم از وجود او استفاده کنيم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-١٢-١٣٩٢, ١٧:٣٨

   

پر مبحث ترین ها