سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نبايد زحمات رحمتي را از بين برد

غلامپور: انتقادات عليه رحمتي غير منصفانه است

به نظرم انتقادات مطرح شده عليه رحمتي غير منصفانه است چرا که نقدهاي فني نمي‌شود و به نظر اين انتقادها تخريب‌کننده است ما نبايد رحمتي را از دست بدهيم و اگر به دنبال تخريب کردن او باشيم فقط ضرر مي‌کنيم.
مربي دروازه‌بانان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: انتقادات مغرضانه از رحمتي تخريب‌کننده است.

بهزاد غلامپور در گفتگو با فارس در خصوص اردوي پرسپوليس در استان مازندران گفت: اردوي خوبي را در مازندران پشت سر گذاشتيم و براي بازي مقابل داماش در فرودين‌ماه در رشت که در چمن مصنوعي برگزار مي‌شود، آماده مي‌شويم به طوري که تمرينات‌مان را در مازندران هم بر روي چمن مصنوعي انجام داديم تا بازيکنان براي بازي در چمن مصنوعي رشت آماده شوند.

وي ادامه داد: در اردوي مازندران کادر فني به صد درصد خواسته‌هايش رسيد و چيزي که مي‌خواستيم انجام شد. ما صبح و بعدازظهر تمرينات خوبي را برگزار مي‌کرديم و دو بازي دوستانه مناسب هم انجام داديم.

مربي تيم فوتبال پرسپوليس در مورد باخت اين تيم در بازي مقابل نساجي قائم‌شهر افزود: به هر حال تيم‌هاي ليگ يکي با انگيزه زيادي مقابل ما حاضر مي‌شوند و در اين بازي هم توپ‌هاي ما وارد دروازه اين تيم نشد اما روي يک شوت گل خورديم با اين همه ما به خواسته‌هاي تاکيتکي‌مان در اين بازي رسيديم.

غلامپور در ادامه در مورد هجمه‌هاي زيادي که اين روزها عليه مهدي رحمتي به راه افتاده اظهار داشت:‌ زماني که مهدي رحمتي از تيم ملي رفت بايد کي‌روش با اين مسئله منطقي‌تر برخورد مي‌کرد چرا که بازيکنان در لحظه امکان دارد تصميماتي بگيرند اما بزرگترهاي فوتبال بايد شرايطي را فراهم کنند که بازيکناني که براي فوتبال ملي زحمت کشيده‌اند کارشان بي‌اجر نماند رحمتي براي استقلال و تيم ملي زحمات زيادي کشيد که نبايد آنها را فراموش کرد و به نظرم سرمربي تيم ملي بايد به دنبال راهکاري باشد که او به تيم ملي برگردد و رقابت سالمي ميان دروازه‌بانان شکل بگيرد چون با اين کار هم رحمتي و هم تيم ملي ضرر کرده است بايد به فکر مردم بود چرا که قرار است ما مقابل تيم‌هاي قدرتمندي بازي کنيم و بايد شرايط خوبي فراهم شود.

مربي دروازه‌بانان تيم فوتبال پرسپوليس ادامه داد: به نظرم انتقادات مطرح شده عليه رحمتي غير منصفانه است چرا که نقدهاي فني نمي‌شود و به نظر اين انتقادها تخريب‌کننده است ما نبايد رحمتي را از دست بدهيم و اگر به دنبال تخريب کردن او باشيم فقط ضرر مي‌کنيم.

غلامپور در پايان گفت:‌زماني که ما در کادر فني تيم ملي بوديم در امارات و عربستان رحمتي حتي به خاطر اسم ائمه اطهار (ع) که روي پيراهنش بود از پليس آنجا باتوم خورد و بايد بدانيم که او انسان معتقدي است و نبايد با او اينطور برخورد شود.

پس از اينکه استقلال مقابل الريان با شکست روبرو شد سايت ياهو عليه رحمتي گزارشي را روي خروجي خود قرار داد و فيلم اشتباه رحمتي را هم در اين گزارش الصاق کرده بود اما امروز سايت ياهو عربي تيتر مطلب خود را تغيير داده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-١٢-١٣٩٢, ١٧:۴٣

   

پر مبحث ترین ها