سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پروين بماند حقيقي هم مي‌ماند

اين بازيكن به قدري نمك‌گير پروين شده كه طي تماس تلفني به سلطان قول داد در صورتي‌كه او همچنان مديرعامل پرسپوليس بماند قراردادش را براي يك فصل ديگر تمديد مي‌‌كند.
روز نو: رضا حقيقي به علت مشكلاتي كه درخصوص اتومبيلش به وجود آمد آن قدر از دست مسئولين پرسپوليس شاكي شده بود كه نمي‌‌دانست بايد چكار كند.

مدتها پيش هافبك مشهدي سرخ‌ها اتومبيلي كه به جاي پول قرارداد از مسئولين گرفته بود را بدون اينكه مشكل سندش حل شود فروخت تا ازاين بابت اتفاقات عجيب و غريبي برايش رخ دهد. خريدار اين اتومبيل به قدري از نداشتن سند ترسيده بود كه خيلي زود حكم جلب رضا حقيقي را گرفت و درست روز بازي ايران با كويت با تعدادي مامور براي بازداشت اين بازيكن به اردوي تيم‌ملي رفت. حقيقي به قدري از ديدن ماموران هول شده بود كه نمي‌‌دانست بايد چكار كند كه با وساطت محسن بنگر و ماركار آقاجانيان قضيه ختم به خير شد و علي پروين طي تماس تلفني به حقيقي قول داد به زودي مشكل او را حل و فصل كند.

پروين بعد از چند روز به عهدش وفا كرد تا بالاخره بعد از مدتها حقيقي نفس راحتي بكشد. حالا اين بازيكن به قدري نمك‌گير پروين شده كه طي تماس تلفني به سلطان قول داد در صورتي‌كه او همچنان مديرعامل پرسپوليس بماند قراردادش را براي يك فصل ديگر تمديد مي‌‌كند. مدتها است خبر لژيونر شدن حقيقي نقل محافل رسانه‌اي شده و مدير برنامه‌‌هاي اين بازيكن گفته اولويت حقيقي حضور در ليگ‌هاي اروپايي است اگر نشد آن وقت روي پيشنهاد قطريها فكر مي‌كنيم. با اين حال وقتي پروين از بازيكن پرمشتري تيمش درخصوص وضعيت فصل آينده‌اش سئوال كرد او در جواب گفت: اگر شما بخواهيد قرار دادم را براي يك سال ديگر تمديد مي‌‌كنم.

شما كار بزرگي براي من انجام داديد كه هيچ وقت فراموش نمي‌‌كنم و اگر بخواهيد در پرسپوليس مي‌‌مانم. پروين هم از همين حالا به حقيقي گفته در صورت ماندنم قول دادي بماني و بايد اين كار را بكني. در هر صورت شايد بازيكن با تجربه پرسپوليس به خوبي مي‌‌داند علي پروين در اين تيم ماندني نيست كه از حالا قول ماندن را داده است. چرا كه شرايط مالي حقيقي به قدري بد است كه او در جمع دوستان و نزديكانش گفته به هيچ عنوان در پرسپوليس نمي‌‌مانم و اولويت اولم حضور در ليگ قطر است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-١٢-١٣٩٢, ١٧:٢٠

   

پر مبحث ترین ها