سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

درگیری فیزیکی صادقیان و حقیقی/ واکنش پروین و دایی

پروین: بالاخره بچه‌هاي ما در اين چند مدت خيلي تحت فشار بودند و اگر من اين همه دست و پا مي‌زدم يکسري پيش‌بيني‌ها را مي‌کردم. خدا به ما رحم کند.
پیام صادقیان و رضا حقیقی در یک بازی دوستانه با یکدیگر درگیری فیزیکی پیدا کردند که علی دایی در واکنش به این درگیری گفت که بعد از عید در مورد این دو بازیکن تصمیم گیری خواهد شد و علی پروین هم گفت خدا به ما رحم کند!

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب یک بازی دوستانه از ساعت 14:35 روز چهارشنبه در ورزشگاه دستگردی تهران به مصاف تیم نفت تهران رفت که این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

از حاشیه‌هایی که در این بازی به وجود آمد می‌توان به درگیری رضا حقیقی و پیام صادقیان که در دقیقه 71 بازی روی داد، اشاره کرد.

گفته می‌شود این درگیری به خاطر درخواست پاس پیام صادقیان روی داد که منجر به درگیری فیزیکی نیز شد و داور بازی هر دوی بازیکنان را از زمین بازی اخراج کرد.

پس از این اتفاق، هر دو بازیکن ورزشگاه را ترک کردند.

واکنش دایی به این درگیری

علی دایی پس از این مسابقه در جمع خبرنگاران گفت: ما بهتر از نفت بودیم و بازی خوبی انجام شد اما متأسفانه یک اتفاق خیلی بد افتاد که مطمئناً باید بنشینیم و صحبت کنیم و بعد از عید بهترین راه را در این مورد انتخاب کنیم.

دایی در مورد اینکه واکنش شما در مورد کتک‌کاری این دو نفر چیست، گفت: من جواب سؤال شما را دادم. حتی قبل از آنکه شما درباره این مسئله سؤال کنید.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه آیا درست است که دو هم‌تیمی با یکدیگر کتک‌کاری کنند، گفت: فشارهای زیادی روی این تیم است. فردا شب عید است و بازیکنان ما چند ماه است که دست خالی کار می‌کنند. مطمئناً این فشارها تأثیرگذار است اما من می‌گویم هر فشاری هم که باشد نباید چنین عکس‌العملی از سوی بازیکنان شاهد باشیم و در زمین نباید چنین اتفاقی رخ دهد.

علی پروین: خدا به ما رحم کند
علي پروين سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره درگيري صادقيان و حقيقي در ديدار مقابل نفت اظهار داشت:‌ بالاخره بچه‌هاي ما در اين چند مدت خيلي تحت فشار بودند و اگر من اين همه دست و پا مي‌زدم يکسري پيش‌بيني‌ها را مي‌کردم. خدا به ما رحم کند.

وي افزود: از شنيدن اين خبر شوکه شدم و حالا بايد ببينيم که آقاي دايي که خودش همه چيز را ديده چه تصميمي خواهد گرفت اما هر دو نفر جوان هستند و فعلاً بايد به آنها فرصت داد.

پروین از اظهارنظر بيشتر درباره درگيري اين دو نفر خودداري کرد.

فنونی‌زاده : هر دو بازیکن باید اخراج شوند
مرتضی فنونی‌زاده پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، در مورد درگیری رضا حقیقی و پیام صادقیان در جریان دیدار مقابل نفت تهران گفت: علی دایی تصمیم خوبی گرفت که هر دو بازیکن را از زمین خارج کرد، به نظر من در سه بازی پیش رو نیز نباید از این بازیکنان استفاده کند. قداست پیراهن پرسپولیس خیلی مهم‌تر از این حرف‌ها است. این مشکلات برمی‌گردد به نداشتن یک بازیکن بزرگ‌تر در داخل زمین.

وی افزود: بازیکنان از کسی در زمین حرف‌شنوی ندارند، تیمی که در طول فصل 9 کاپیتان عضو می‌کند همین می‌شود. زمان ما محمد پنجعلی و محمد مایلی‌کهن سال‌ها کاپیتان بودند و هیچ مشکلی از این قبیل به وجود نمی‌آمد.

فنونی‌زاده در ادامه تأکید کرد: پیام صادقیان از معدود نفرات خوب پرسپولیس است اما دایی باید از بروز حاشیه جلوگیری کند. هر دو بازیکن باید اخراج شوند. استقلال این فصل بازیکنان زیادی از دست داد اما در چارچوب اخلاق حرکت می‌کند و بازیکنان مسائل تیم را رعایت می‌کنند. دایی هم باید مثل قلعه‌نویی نفرات ناسازگار را بیرون بگذارد اما متأسفانه نتیجه‌گرا بودن شاید مانع از انجام این کار شود.

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه تأکید کرد: رضا حقیقی اعلام کرده قراردادش را جوری نوشته که هر پیشنهادی داشته باشد، می‌تواند از پرسپولیس برود. این بازیکن از فجر سپاسی به پرسپولیس آمده که سالی 20 میلیون تومان قرارداد داشته است اما اکنون سالی 500 تا 600 میلیون تومان می‌گیرد. هر دو بازیکن این وضعیت را دارند و حالا این کارها را انجام می‌دهند. بزرگ‌تری درون زمین حضور ندارد و این مشکلات به وجود می‌آید وگرنه دایی مسائل بیرون زمین را حل می‌کند.

وی ادامه داد: نبود بازیکنی مثل علی کریمی این مشکلات را به وجود آورد. علی دایی و کریم باقری اجازه نمی‌دهند بیرون از زمین بازیکنی حرکت اشتباهی انجام دهد اما درون زمین بازیکنی مثل علی کریمی و مهدی مهدوی‌کیا در تیم وجود ندارد و این مشکلات خودش را نشان می‌دهد.

فنونی‌زاده با اشاره به رفتار بازیکنان پرسپولیس در سال‌های گذشته عنوان کرد: در زمان بازی کردن ما غیرممکن بود چنین مشکلاتی به وجود بیاید، بچه‌ها درون زمین احترام یکدیگر را داشتند اما در بیرون از زمین مثل همین حالا که پیشکوستان به خون یکدیگر تشنه هستند با یکدیگر اختلافاتی داشتند. افکار برخی پیشکسوتان به یکدیگر نمی‌خورد و فکر می‌کنم 20 الی 25 درصد آنها با یکدیگر اختلاف دارند.

وی عنوان کرد: چند سال پیش زمانی که حمید استیلی سرمربی پرسپولیس بود روز قبل از دربی همراه چند پیشکسوت به تمرین تیم رفتیم. آن زمان بازیکنان خوبی مثل پژمان نوری، مازیار زارع‌، محمد نصرتی و شیث رضایتی در تیم حضور داشتند، به علی پروین گفتم کدامیک از این نفرات در دهه 60 می‌توانستند در پرسپولیس بازی کنند. علی پروین گفت فقط از بین این نفرات علی کریمی می‌توانست در آن تیم باشد آن هم فقط برای 20 دقیقه بازی کردن.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان گفت: باید قداست پیراهن پرسپولیس حفظ شود، علی دایی نباید از خودش نرمش نشان دهد و هر دو بازیکن باید اخراج شوند. همه چیز روی کاغذ به نفع پرسپولیس است، این تیم می‌تواند به راحتی قهرمان شود و نباید با مسائل حاشیه‌ای دل هواداران را بشکنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-١٢-١٣٩٢, ٠١:٢٩

   

پر مبحث ترین ها