سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قلعه نویی: از بازی با نفت باید به سوی قهرمانی خیز برداریم

بروز شده : ۶-٠١-١٣٩٣, ١٢:۴٣    نسخه چاپی    
ما کمی خسته هستیم اما باید برویم برای پیروزی در این مسابقه. این بازی برای مان به نوعی جدال برای رسیدن به کاپ قهرمانی لیگ است و نباید این بار امتیازی از دست بدهیم.
امیر قلعه نویی می خواهد تیمش را از بازی با نفت به کورس قهرمانی برگرداند.

به گزارش خبرآنلاین؛ قلعه نویی که در نیم فصل اول و از بازی برابر همین تیم نفت و با شوتی سهمگین از وریا غفوری تیمش به بحران رفت حالا در 3 بازی پایانی لیگ می خواهد از بازی با نفت به روزهای خوب برگردد. او که این فصل هم جام حذفی را از دست داده و هم در آسیا توفیقی نداشته اصلا دوست ندارد تعداد سال هایی که هیچ جامی در فوتبال ایران نگرفته ، از همه سال هایی که از تیم ملی کنار رفت و به لیگ برگشت به عدد 2 برسد.

او اما از رقابت با تیم یحیی گل محمدی جوان هم چندان آرامش خاطر ندارد. قلعه نویی درباره این بازی می گوید:« با تیم خوب سرسختی بازی داریم . آنها با برنامه بازی می کنند. خوب می دوند و غفلت از آنها یعنی دردسر. با این وجود ما باید به فکر کل امتیاز این بازی باشیم. باید دوباره در کورس برای قهرمانی بجنگیم. ما کمی خسته هستیم اما باید برویم برای پیروزی در این مسابقه. این بازی برای مان به نوعی جدال برای رسیدن به کاپ قهرمانی لیگ است و نباید این بار امتیازی از دست بدهیم.»
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠١-١٣٩٣, ١٢:۴٣

   

پر مبحث ترین ها