سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سرمربی داماش: پرسپولیس را شکست می‌دهیم

بروز شده : ٧-٠١-١٣٩٣, ٠١:۵۶    نسخه چاپی    
امیدوارم که بتوانیم با ارایه یک بازی تماشاگرپسند، هر سه امتیاز را کسب کنیم.
سرمربی تیم داماش گیلان با بیان اینکه تیم داماش نیز برای بقاء ، فقط به فکر پیروزی و کسب سه امتیاز است، گفت: به طور حتم در این دیدار ما پیروز میدان خواهیم بود.

علی نظرمحمدی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیم های فوتبال داماش گیلان و پرسپولیس در رشت افزود: به طور حتم تیم پرسپولیس مقابل تماشاگران ما دچار استرس خواهد شد و اگر اتفافات غیرمعمولی رخ ندهد، ما پیروز میدان خواهیم بود.

وی اظهار کرد: در این مدت تعطیلی ، ما کار خود را به طور منظم انجام داده ایم و بازیکنان تیم داماش گیلان آماده رویارویی با پرسپولیس هستند و امیدوارم که بتوانیم با ارایه یک بازی تماشاگرپسند، هر سه امتیاز را کسب کنیم.

وی ادامه داد: البته هر دو تیم داماش و پرسپولیس در این دیدار نیازمند کسب هر سه امتیاز هستند چون تیم پرسپولیس در کورس قهرمانی قرار دارد و با پیروزی در این دیدار می تواند همچنان مدعی قهرمانی باشد و از طرف دیگر تیم داماش نیز برای بقاء ، فقط به فکر پیروزی و کسب سه امتیاز است.

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان بیان کرد: ما در دیدار برابر پرسپولیس ، ابوذر رحیمی و سعید مرتضوی را به دلیل مصدومیت دراختیار نداریم و سایر بازیکنان درآمادگی کامل بسر می برند و هدف ما این است که با یک ترکیب جوان، مقابل پرسپولیس قرار گیریم.

نظرمحمدی اضافه کرد: به طور حتم ما در این دیدار با حوصله بازی خواهیم کرد چون در طول مسابقه ، برنامه داریم و امیدوارم که بازیکنان داماش بتوانند برنامه ها و اهداف کادرفنی را در زمین بازی پیاده کنند.

تیم های فوتبال داماش گیلان و پرسپولیس در هفته بیست و هشتم از رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور، عصر پنجشنبه هفتم فروردین ماه در ورزشگاه شهید عضدی رشت به مصاف هم می روند.

به گزارش فیفادی، همچنین به دلیل تاخیر پرواز تیم فوتبال پرسولیس تهران به رشت ، مصاحبه مطبوعاتی پیش از بازی ˈ علی داییˈ سرمربی این تیم برگزار نشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠١-١٣٩٣, ٠١:۵۶

   

پر مبحث ترین ها