سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

با گلزنی مقابل ذوب آهن اصفهان/

عنایتی دوباره به صدر جدول برترین گلزنان لیگ برتر برگشت

بروز شده : ٧-٠١-١٣٩٣, ٢٠:٣۴    نسخه چاپی    
عنایتی نیز با گلی که در این دیدار به ثمر رساند باز هم از کریم انصاری‌فرد در جدول گلزنان پیشی گرفت و صدرنشین جدول گلزنان لیگ برتر شد.
غلامرضا عنایتی با گلی که در دیدار صبای قم مقابل ذوب‌آهن اصفهان به ثمر رساند باز هم از کریم انصاری‌فرد در جدول گلزنان پیشی گرفت و صدرنشین جدول گلزنان لیگ برتر شد.

تیم فوتبال صبای قم با پیروزی مقابل ذوب‌آهن اصفهان از هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال خیال هواداران را برای دو هفته پایانی لیگ برتر راحت کرد.

از هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور عصر امروز یک دیدار بین تیم‌های صبای قم و ذوب‌آهن اصفهان برگزار شد و صبای قم توانست با نتیجه دو بر یک این دیدار را به سود خود خاتمه دهد. در این دیدار که صبای قم تا لحظات پایانی با یک گل از میهمان خود پیشی گرفته بود در وقت‌های اضافه توسط رضا عنایتی مهاجم کهنه کار خود به یک گل دیگر دست یافت.

اما در دقیقه 3+90 داور در پی خطای مدافعان صبا داور نقطه پنالتی را نشان داد و رجب زاده تک گل تیم ذوب آهن را به ثمر رساند.

صبا با کسب سه امتیاز این بازی 31 امتیازی شد و به مکان دهم جدول رده بندی رفت و ذوب آهن هم همچنان در رده پانزدهم جدول باقی ماند.

به گزارش فارس، صبا در دو هفته پایانی لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به مصاف تیم‌های مس کرمان و سایپا می‌رود و بازی با ذوب آهن آخرین بازی خانگی صبا محسوب می‌شد.

عنایتی نیز با گلی که در این دیدار به ثمر رساند باز هم از کریم انصاری‌فرد در جدول گلزنان پیشی گرفت و صدرنشین جدول گلزنان لیگ برتر شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠١-١٣٩٣, ٢٠:٣۴

   

پر مبحث ترین ها