سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مذاکرات مرفاوی با مسئولان صبا برای حضور در لیگ چهاردهم

بروز شده : ٨-٠١-١٣٩٣, ١١:۴٢    نسخه چاپی    
سرمربی تیم فوتبال صبای قم بیان داشت: برای فصل آینده بازی‌های لیگ برتر فوتبال هنوز زود است که تصمیم گیری کنیم اما واقعیت است که به صورت ضمنی با مسئولان باشگاه گفت‌وگوهایی داشته ایم ولی هنوز چیزی قطعی و صد در صد نشده است.
مذاکره عبدالصمد مرفاوی با مسئولان باشگاه صبای قم برای بازی‌های چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور موضوعی بود که اصحاب رسانه بعد از پایان بازی صبای قم و ذوب آهن اصفهان از سرمربی فعلی صبا جویا شدند.

مرفاوی که از عملکرد بازیکنان تیمش در دیدار حساس خانگی از هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور مقابل ذوب آهن اصفهان به شدت راضی بود در پاسخ به سئوال خبرنگاران مبنی بر احتمال همکاری در فصل آینده لیگ برتر با صبای قم تصریح کرد: در این خصوص هنوز نمی‌توانم به صراحت بگویم که چه اتفاقی خواهد افتاد.

وی ادامه داد: هنوز دو بازی دیگر تا پایان لیگ سیزدهم فوتبال باشگاه‌های کشور پیش رو داریم و تمام فکر و ذکر من و همکارانم این است که بتوانیم در مصاف با تیم‌های مس کرمان و سایپا البرز بهترین نتیجه را کسب کرده و جایگاه خود را در جدول ارتقاء بدهیم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم بیان داشت: برای فصل آینده بازی‌های لیگ برتر فوتبال هنوز زود است که تصمیم گیری کنیم اما واقعیت است که به صورت ضمنی با مسئولان باشگاه گفت‌وگوهایی داشته ایم ولی هنوز چیزی قطعی و صد در صد نشده است.

وی یادآور شد: من در دو فصل اخیر رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در قم بوده‌ام و شناخت خوبی از محیط قم و تیم صبا دارم اما هنوز نمی‌دانم که چه اتفاقی برای لیگ آینده رخ می‌دهد و در حال حاضر هدفم موفقیت صبا در بازی‌های آتی است.

به گزارش فارس، مرفاوی موضوع همکاری یا عدم فعالیت در تیم صبای قم برای فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور را به بعد از دو بازی آینده صبا موکول کرد و عنوان داشت: ما در دو بازی هفته‌های 29 و 30 لیگ برتر برابر مس کرمان و سایپا البرز هم به دنبال سه امتیاز هستیم.

وی عنوان داشت: به نظر من الان که به مکان دهم جدول رده بندی رقابت‌های لیگ برتر رسیده‌ایم، این شانس را داریم که رتبه تیم فوتبال صبای قم در پایان بازی‌های سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور را تک رقمی کنیم.
telegram 19dey.com
علی    8 فروردین 1393 18:20
شنیدم مرفاوی یه صحبتی هم با استقلال تهران برای فصل آینده داشته
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٨-٠١-١٣٩٣, ١١:۴٢

   

پر مبحث ترین ها