سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رأی کمیته انضباطی علیه رحمتی صادر شد

حکم را صادر کرده‌ایم اما به دلیل برخورد با تعطیلات اعلام آن به بعد از تعطیلات موکول شد و در اولین فرصت رأی جدید را اعلام خواهیم کرد.
رأی حرکتی که دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال در دیدار این تیم با ملوان انجام داد از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال صادر شده است.

، مهدی رحمتی که در دیدار ملوان - استقلال در تاریخ 30 بهمن‌ماه 92 باعث تحریک هواداران ملوان شده بود و در پایان این دیدار نیز یک حرکت منشوری را انجام داد، ابتدا توسط کمیته انضباطی به دلیل رفتار غیرمتعارف و نادرست به پرداخت 60 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد و تذکر گرفت که با رعایت شئونات اخلاقی از هرگونه رفتار غیرورزشی پرهیز کند.
این رأی با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد تا اینکه رئیس کمیته انضباطی اعلام کرد جریمه سیدمهدی رحمتی تنها به دلیل تحریک هواداران ملوان بوده و در صورت محرز شدن عکس‌ها و فیلم‌هایی که از وی گرفته شده احتمال محرومیت دروازه‌بان استقلال در رأی جدید کمیته انضباطی وجود دارد.
اسماعیل حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در این خصوص عنوان کرد: آقای رحمتی به کمیته انضباطی آمد و در جلسه شرکت کرد. ما هم با بررسی اتفاقات دیدار ملوان - استقلال حکم را نوشته‌ایم و آماده اعلام است.
وی در توضیح اینکه چرا رأی تاکنون اعلام نشده است، گفت: حکم را صادر کرده‌ایم اما به دلیل برخورد با تعطیلات اعلام آن به بعد از تعطیلات موکول شد و در اولین فرصت رأی جدید را اعلام خواهیم کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠١-١٣٩٣, ٢٠:٠٢

   

پر مبحث ترین ها