سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نيلسون از دايي عذرخواهي کرد

علي دايي نيز ضمن دلداري به نيلسون اعلام کرد فوتبال همين است و بالا و پائين دارد شما زحمت خودت را براي پرسپوليس کشيده‌اي. نيلسون سپس دايي را در آغوش کشيد و از وي تشکر کرد.
دروازه‌بان برزيلي تيم فوتبال پرسپوليس پس از تمرين امروز در ديداري با دايي از وي بابت اتفاقات ديروز عذرخواهي کرد.

به گزارش فارس، نيلسون کوريا روز گذشته مقابل راه آهن عملکرد خيلي خوبي نداشت و حتي روي گل اول هم تاثيرگذار بود، او که خودش اين موضوع را قبول دارد پس از تمرين امروز به ديدار دايي رفت.

وي ضمن عذرخواهي از دايي اعلام کرد که بابت اتفاقات ديروز بسيار ناراحت است. علي دايي نيز ضمن دلداري به نيلسون اعلام کرد فوتبال همين است و بالا و پائين دارد شما زحمت خودت را براي پرسپوليس کشيده‌اي. نيلسون سپس دايي را در آغوش کشيد و از وي تشکر کرد.

*علي پروين سرپرست باشگاه پرسپوليس نيز بابت سالگرد درگذشت سيروس قايقران با خانواده اين فوتباليست خوب و فقيد کشورمان ابراز همدردي کرد.

پروين گفت: سيروس بازيکني بود که خصوصيات اخلاقيش بسيار بالا بود صد حرف به سيروس مي‌زدي يک بار سرش را بالا نمي‌کرد تا بخواهد جوابت را بدهد. سيروس هميشه ياد و خاطره‌اش باقي است و من افتخار مي‌کنم که مدتي بالاي سر اين بازيکن بودم. سيروس افتخار فوتبال گيلان است مثل بزرگاني مانند غفور جهاني، صالح‌نيا و خيلي ديگر از بزرگان فوتبال انزلي. من از خانواده سيروس عذرخواهي مي‌کنم که نمي‌توانم در مراسم سالگردش شرکت کنم اما خدا مي‌داند هميشه ياد سيروس و تمام شاگردانم که خيلي زود رفتند زنده است.
telegram 19dey.com
سهراب    18 فروردین 1393 19:31
نیلسون برو گم شو یک دست حقیقی هم نمیشی دایی پرسپولیس نابود کرد
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠١-١٣٩٣, ١٧:٣٩

   

پر مبحث ترین ها