سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

كشوري فرد خبر داد:

مرفاوی گزینه اول هدایت صبای قم در لیگ چهاردهم

تیم ما تا نیم فصل لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در جدول رده بندی وضعیت خوبی نداشت و ما در شرایطی قرار گرفتیم که هیئت مدیره به این نتیجه رسید که نیاز به تغییر و تحول در کادر فنی است و این بهترین راه خارج شدن از وضعیت نامطلوب صبا بود.
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم از تلاش های سرمربی این تیم برای تحول در صبا و حفظ این تیم در لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور تقدیر کرد و وی را گزینه اول هدایت صبا در لیگ چهاردهم عنوان کرد.

محمدرضا کشوری فرد در گفتگو با خبرنگار ما، تصریح کرد: خوشبختانه تیم ما با کسب برتری مقابل ذوب آهن اصفهان و تساوی ارزشمند در دیدار خارج از خانه برابر تیم مس کرمان به جایگاه خود در جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور سر و سامان داد.

وی ادامه داد: تیم ما تا نیم فصل لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در جدول رده بندی وضعیت خوبی نداشت و ما در شرایطی قرار گرفتیم که هیئت مدیره به این نتیجه رسید که نیاز به تغییر و تحول در کادر فنی است و این بهترین راه خارج شدن از وضعیت نامطلوب صبا بود.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم افزود: خوشبختانه بعد از تغییراتی که در کادر فنی تیم داشتیم، انتخاب خوبی صورت گرفت و عبدالصمد مرفاوی را که یک مربی کاردان و با دانش است به راس کادر فنی آوردیم و تیم با وی نتایج خوبی کسب کرد.

وی یادآور شد: به نظر من مرفاوی مردانگی کرد که در آن شرایط هدایت تیم صبای قم را پذیرفت، از وی به خاطر همت و تلاشی که وی به اتفاق دیگر افراد حاضر در کادر فنی تیم صبا برای تحول در این تیم و کسب نتایج بهتر در لیگ سیزدهم داشت تشکر می کنم.

کشوری فرد از تلاش های مربیان این تیم نیز تقدیر کرد و با بیان اینکه هنوز تصمیمی برای فصل آینده بازی های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور گرفته نشده است، تصریح کرد: قطعا اگر برای انتخاب سرمربی تیم قصد تصمیم گیری داشته باشیم مرفاوی پیشنهاد اصلی ام به هیئت مدیره خواهد بود و مرفاوی گزینه اصلی ما برای هدایت تیم در فصل آینده لیگ برتر خواهد بود.

وی تصریح کرد: در حال حاضر ما یک بازی دیگر تا پایان بازی های سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور پیش رو داریم و می خواهیم با کسب برتری در مقابل تیم سایپا البرز جایگاه تیم را به رتبه هشتم جدول رده بندی لیگ سیزدهم ارتقاء دهیم.

تیم فوتبال صبای قم در هفته سی ام و پایانی بازی های سیزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور جام خلیج فارس روز جمعه این هفته یعنی بیست و دوم فروردین ماه از ساعت 19 در ورزشگاه یادگار امام قم آخرین بازی خانگی خود را برابر تیم فوتبال سایپا البرز برگزار می‌کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠١-١٣٩٣, ١٢:٢۴

   

پر مبحث ترین ها