سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نوری: یک حسی می‌گوید ببریم، قهرمان می شویم

محمد نوری گفت: در این سال‌ها که در پرسپولیس بودم اتفاقات عجیب و بسیار زیادی را پشت سر گذاشتم و به اینکه همیشه مشکلات پیش‌بینی نشده‌ای به وجود آید عادت کرده‌ایم. الان هم نه به پول و نه به مسایلی که برای ما ایجاد شد فکر نمی‌کنیم و فقط برای کسب پیروزی در آخرین بازی به میدان می‌رویم.
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حسی درونی به من می‌گوید، اگر استقلال خوزستان را ببریم قهرمان می‌شویم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد نوری گفت: در این سال‌ها که در پرسپولیس بودم اتفاقات عجیب و بسیار زیادی را پشت سر گذاشتم و به اینکه همیشه مشکلات پیش‌بینی نشده‌ای به وجود آید عادت کرده‌ایم. الان هم نه به پول و نه به مسایلی که برای ما ایجاد شد فکر نمی‌کنیم و فقط برای کسب پیروزی در آخرین بازی به میدان می‌رویم.

وی ادامه داد: ما قبل از این هم گفته بودیم به پول کاری نداریم و برای این پیراهن و هواداران خودمان بازی می‌کنیم ولی برای ما حاشیه ایجاد شد. الان هم قید پول را زده‌ایم و فقط می‌خواهیم با پیروزی در آخرین بازی شانس خود را برای قهرمانی امتحان کنیم.

هافبک خوش فکر پرسپولیس درباره اینکه آیا با توجه به شرایط جدول میان بازیکنان امید قهرمانی وجود دارد، تاکید کرد: غیر از این نیست. در هرکسی که در پرسپولیس حضور پیدا می کند حس پیروز شدن و قهرمانی وجود دارد. دلیلی ندارد که ناامید باشیم. همین هفته قبل، دوم بودیم و حالا چهارم هستیم. دلیلی ندارد که یک هفته دیگر در صدر جدول نباشیم، هر امکانی وجود دارد. به هر حال برای کسب سهمیه آسیایی هم شده باید پیروز شویم، اما حسی درونی به من می‌گوید، اگر این بازی را ببریم قهرمان می‌شویم.

کاپیتان پرسپولیس خاطرنشان کرد: البته هفته قبل همه چیز دست خود ما بود و حالا سرنوشت ما در بازی دیگران گره خورده است ولی ما تا آخرین لحظه تلاش می‌کنیم و دلم روشن است. حداقل اینکه برای این پیراهن و هواداران هیچکس کم نخواهد گذاشت.

نوری درباره تاثیر انتشار بعضی مطالب در روزهای گذشته بر روی عملکرد تیم تصریح کرد: از پول که خبری نبود و همان‌طور که گفتم ما از مدت ها قبل قید این مساله را زده بودیم اما باید تمرکز و آرامش داشته باشیم. اینها اسناد شخصی بازیکنان بود و امیدوارم دیگر چنین اتفاقی نه در پرسپولیس و نه در هیچ تیمی تکرار نشود. به هر حال مصمم هستیم با نهایت تمرکز در آخرین بازی حاضر شویم.

نوری در پایان درباره تصمیم خود برای فصل بعد گفت: الان که تمام تمرکزم روی بازی است. بعد از آن تصمیم می گیریم. البته شکی نیست که ادامه حضور در پرسپولیس را برای خودم افتخار می دانم. پرسپولیس اولویت همیشگی من است و آرزو دارم شرایطی باشد که بتوانیم ادامه بدهیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠١-١٣٩٣, ٢٣:٠٣

   

پر مبحث ترین ها