سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

یارانه پرسپولیسی ها قطع می شود

با انتشار فهرستی از رقم قراردادها و دریافتی های اعضای تیم فوتبال پرسپولیس مشخص شد میانگین درآمد ماهانه اغلب آنها بین ۱۰ تا ۱۰۰ میلیون بوده و با پنج گروه درآمدی مشخص شده در فرم یارانه ها فاصله زیادی دارند.
آن دسته از پرسپولیس هایی که میانگین درآمد ماهانه آنها بیش از ۱۰۰ میلیون تومان است به طور قطع یارانه نمی گیرند. چنانچه این افراد برای دریافت یارانه مرحله دوم ثبت نام کنند، جریمه خواهند شد.
به گزارش شبکه خبر، دولت اعلام کرده که ۴۳ بانک اطلاعاتی برای آگاه شدن از میزان درآمد مردم دارد و بر اساس آنها اقشار پردرآمد یا نیازمند را برای قطع یا پرداخت یارانه نقدی شناسایی می کند، اما به نظر می رسد با تلاش رسانه ها، این منابع اطلاعاتی رو به افزایش است و دولت می تواند با مراجعه به آنها، بخش دیگری از یارانه بگیران را حذف کند.

با انتشار فهرستی از رقم قراردادها و دریافتی های اعضای تیم فوتبال پرسپولیس مشخص شد میانگین درآمد ماهانه اغلب آنها بین ۱۰ تا ۱۰۰ میلیون بوده و با پنج گروه درآمدی مشخص شده در فرم یارانه ها فاصله زیادی دارند.

در این فهرست مشخص نشده که آیا این افراد یارانه می گیرند یا نه، اما بر اساس رقم دریافت های سال قبل، به طور قطع جزو اقشار نیازمند محسوب نمی شوند و چنانچه برای دریافت یارانه ثبت نام کنند، جریمه خواهند شد.
منبع: جهان نیوز
telegram 19dey.com
زارع    21 فروردین 1393 17:20
واقعاً شرم آوراست در جامعه ای که این همه فقیر وجود دارد فوتبالیستی که افتخار می کند از بودجه این مملکت ماهی 10 میلیون فقط خرج لباس و ساعتش می کند انتظار دریافت یارانه هم داشته باشد .
در توزیع سبد کالا که واقعاً حق نیازمندان پایمال شد برای نمونه دهها مورد را خود من شاهد بودم از جمله : مثلاً در اداره ای به رئیس اداره سبد کالا تعلق گرفته بود ولی به کارمند زیر دستش با حقوق نود درصد پائینتر تعلق نگرفت یا در مورد دیگر به فردی با چندین منزل مسکونی و سرمایه میلیاردی با درآمد خالص ماهیانه حدود 30 میلیون تومان سبد کالا داده شد اما به یک کشاورو مستضعف با درآمد حدود ماهی 400 هزارتومان که در یک منزل 40 متری زندگی میکند تعلق نگرفت .
امیدواریم دولت ، افتضاح و بی آبرویی جریان سبد کالا را با اختصاص یارانه به نیازمندان واقعی جبران کند .
  • +2

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠١-١٣٩٣, ١٢:۵۶

   

پر مبحث ترین ها