سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

داماش گیلان هم به لیگ دسته اول سقوط کرد

هفته پایانی لیگ برتر فوتبال امروز جمعه در شهرهای مختلف برگزار شد که در یکی از این مسابقات تیم فوتبال داماش در گیلان برابر تیم مس قرار گرفت و با نتیجه تساوی یک بر یک رسید. با این نتیجه تیم داماش پس از مس کرمان به عنوان دومین تیم لیگ برتری با 25 امتیاز به لیگ دسته اول سقوط کرد. تیم مس کرمان هفته گذشته از لیگ برتر سقوط کرده بود.
تیم فوتبال داماش گیلان به عنوان دومین تیم لیگ برتری به لیگ دسته اول فوتبال سقوط کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، هفته پایانی لیگ برتر فوتبال امروز جمعه در شهرهای مختلف برگزار شد که در یکی از این مسابقات تیم فوتبال داماش در گیلان برابر تیم مس قرار گرفت و با نتیجه تساوی یک بر یک رسید. با این نتیجه تیم داماش پس از مس کرمان به عنوان دومین تیم لیگ برتری با 25 امتیاز به لیگ دسته اول سقوط کرد. تیم مس کرمان هفته گذشته از لیگ برتر سقوط کرده بود.

در دیگر بازی امروز، تیم فجر سپاسی برابر تیم ملوان انزلی با نتیجه 2 بر یک پیروز شد. با این نتیجه، تیم فجر 29 امتیازی شد و به مرحله پلی آف رسید. تیم فجر باید با برنده دیدار تیم‌های پیکان و سیاه جامگان که در مرحله پلی آف لیگ دسته اول به مصاف هم می‌روند، بازی کند تا سرنوشت شانزدهمین تیم لیگ برتر هم مشخص شود.

تیم ذوب آهن هم امروز در تهران به مصاف راه آهن رفت و موفق شد با نتیجه یک بر صفر به پیروزی برسد و با 29 امتیاز و به خاطر تفاضل گل بهتر در لیگ برتر بماند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠١-١٣٩٣, ٢١:۴٢

   

پر مبحث ترین ها