سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دایی: ما قهرمان واقعی لیگ برتریم

اکنون از تمام کسانی که دستی بر آتش دارند خواهش می کنم پرسپولیس را یاری کنند. اگر قرار است من نباشم از تیم می روم ولی پرسپولیس نباید صدمه بخورد.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از کسب عنوان نایب قهرمانی تیمش در سیزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر گفت: به نظر من قهرمان واقعی لیگ برتر بازیکنان پرسپولیس بودند.

به گزارش مهر، علی دایی عصر جمعه پس از کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاه های کشور و پیروزی برابر تیم استقلال خوزستان در اهواز در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: به نظر من هر دو تیم فوتبال خوبی را ارائه کردند و مردانه جنگیدند. خوشحالیم که با این سه امتیاز عنوان نایب قهرمانی را به دست آوردیم. با این پیروزی تا حدودی به هدف خود رسیدیم و بازیکنان ما با تمام وجود ابتدا برای قهرمانی و پس از آن برای کسب سهمیه آسیا تلاش کردند.

دایی ادامه داد: جا دارد از تمام تیم هایی که در هفته آخر شرافتمندانه بازی کردند تشکر کنم زیرا آنها شرف خود را به چیزی نفروختند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران بیان کرد: به فرکی و شاگردانش در تیم فولاد برای قهرمانی در لیگ برتر تبریک می گویم و به طور یقین این قهرمانی تنها حاصل تلاش بازیکنان و کادرفنی نبوده بلکه مدیریت قوی نیز در کسب این عنوان تاثیرگذار بوده است.

دایی اظهار کرد: مدیریت خیلی از تیم ها در لیگ برتر باید اصلاح شود. متاسفانه ما نتوانستیم قهرمان شویم ولی به هدف خود دست یافتیم و جوانان خوبی را جذب کردیم که آنها توانستند برای بار دیگر هیجان را در دل هواداران ایجاد کنند.

وی تصریح کرد: خیلی از اتفاقات مانع قهرمانی ما شد ولی باید بگویم امسال بدترین و پرتنش ترین سال فوتبالی خود را تجربه کردم. تیم ما در زمان جذب بازیکن با بحران مدیریتی مواجه بود و خیلی از افراد به عنوان مدیریت معرفی شدند که این امر به ما آسیب وارد کرد.

دایی عنوان کرد: بازیکنان ما قهرمان واقعی لیگ برتر هستند زیرا برای رسیدن به این هدف متحمل سختی های فراوانی شدند ولی متاسفانه هر کسی علیه ما و برای کوبیدن ما مصاحبه کرد. شرایط آنقدر سخت بود که در آخرین مصاحبه ها یک سند دروغین رو شد ولی خدا را شاکریم کسانی که موفقیت ما را نمی خواستند به هدف خود نرسیدند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران ادامه داد: کسانی که اسم خود را پیشکسوت گذاشتند همه جوره به ما حمله کردند ولی این غیرت بازیکنان ما بود که باعث شد این حمله ها خنثی شود.

دایی با اشاره به قهرمانی فولاد در لیگ سیزدهم اظهار کرد: تیم فولاد خوزستان از ابتدای مسابقات خوب کار کرد و به عقیده من در لیگ برتر تنها تیمی بود که نوسان نداشت و در جام باشگاه ها خوب کار کرد. امیدوارم استان خوزستان این قهرمانی را سال های بعد هم تداوم ببخشد نه اینکه یک سال قهرمان شود و دوباره آن اتفاقات گذشته برای آنها تکرار شود و به لیگ پائین سقوط کنند.

سرمربی پرسپولیس افزود: من سه سال با پرسپولیس قرارداد دارم ولی برای ماندن باید شرایط را بررسی کنم تا مشخص شود در فصل بعد هستم یا خیر. ما امسال خیلی تلاش کردیم و بعد از دو فصل ناموفق، با 35 درصد کمتر نسبت به سال گذشته بازیکن جذب کردیم. نایب قهرمانی کمترین چیزی بود که می توانستیم به هواداران هدیه کنیم. اگر صبرمان بیشتر بود و تلاش بیشتری می کردیم قهرمان می شدیم.

وی گفت: اکنون از تمام کسانی که دستی بر آتش دارند خواهش می کنم پرسپولیس را یاری کنند. اگر قرار است من نباشم از تیم می روم ولی پرسپولیس نباید صدمه بخورد.

دایی در خصوص لیگ برتر این دوره گفت: تیم ها این فصل خیلی ها به هم نزدیک بودند و در تاریخ لیگ برتر سابقه نداشته که پنج تیم در هفته آخر شانس قهرمانی داشته باشند. در مجموع لیگ برتر امسال با تمام فراز و نشیب هایی که داشت لیگ خوبی بود.

در پایان این بازی، پرسپولیس با تک گل دقیقه 32 محمد عباس زاده از روی نقطه پنالتی به برتری دست یافت ولی با وجود پیروزی فولاد خوزستان در تبریز موفق به کسب عنوان قهرمانی نشد و به نایب قهرمانی لیگ برتر رضایت داد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠١-١٣٩٣, ١١:٠۵

   

پر مبحث ترین ها