سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مهرداد اولادی : لبم ترکیده بود، پروتزش کردم

جمعیت خشمگین روی سکوها از او دیگر خریدها انتقاد می کردند اما این انتقادها به عمل جراحی مهرداد روی صورتش هم رسید. اینکه بازیکنی که لبش را پروتز می کند دیگر نمی رسد بازی کند.
مهرداد اولادی می گوید باورش نمی شده هواداران استقلال از او به دلیل جراحی صورت و لب هایش هم گله کنند.

در انتهای بازی استقلال و تراکتورسازی اتفاقات خاصی افتاد. تیم باخته بود وفتح الله زاده داشت از تیم و هوادارانش خداحافظی می کرد. به همین دلیل هم بود که جمعیت هم مدیر را تشویق می کردند هم به بعضی خریدها انتقاد می کردند.

یکی از آنها که خیلی انتقاد شنید مهرداد اولادی بود. خرید نیم فصل قلعه نویی به جای فرهاد مجیدی. بازیکنی که آن درخشش در ملوان و نفت را اصلا نداشت. جمعیت خشمگین روی سکوها از او دیگر خریدها انتقاد می کردند اما این انتقادها به عمل جراحی مهرداد روی صورتش هم رسید. اینکه بازیکنی که لبش را پروتز می کند دیگر نمی رسد بازی کند. این نکته ای است که دلخوری مهرداد اولادی را به همراه داشته . او در گفت و گویش با خبرآنلاین از این دلخوری گفته بود:« من نمی دانم چرا درباره مسائل ظاهری ام حرف می زنند. این مسائل شخصی است . کاش وقتی این قدر در ظاهر بازیکن دقت می کنند دلیلش را هم بدانند . من در نفت که بودم آسیب دیدم و لبم داغون شد . چاره ای غیر از عمل نداشتم.»
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠١-١٣٩٣, ١١:٠١

   

پر مبحث ترین ها