سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سپاهان هم بعد از استقلال و تراكتور حذف شد

بروز شده : ٣-٠٢-١٣٩٣, ١١:٠٠    نسخه چاپی    
پس از استقلال و تراکتورسازی، سپاهان سومین نماینده ایران است که موفق نشد به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند. فولاد خوزستان تنها تیم ایرانی بود که امسال توانست به مرحله بعدی لیگ قهرمانان صعود کند.
سپاهان اصفهان در عربستان با یک گل به الهلال باخت و از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد.

به گزارش خبرآنلاین؛ تساوی با الهلال می‌توانست منجر به صعود سپاهان به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا شود. از دید کرانچار، شاید حتی مهم‌تر از آن، اثبات حقانیت او در دعوا با کارلوس کروش بود. سپاهان با این نیت به مصاف الهلال عربستان رفت که با ملی‌پوشانش حداقل یک مساوی از این تیم بگیرد و به مرحله بعد برود. این‌طوری به کروش هم ثابت می‌شد که سپاهان با وجود ملی‌پوشانش حتما به مرحله بعدی صعود می‌کند. اما سپاهان نتوانست یک امتیاز را از الهلال بگیرد. حالا کروش هم به همه ثابت کرده که اگر می‌گوید ملی‌پوشان را می‌خواهد، به این دلیل است که می‌داند باشگاه‌های ایرانی با وجود ملی‌پوشانشان هم در آسیا چیزی نمی‌شوند. کروش هفته قبل هم شاهد حذف استقلال بود و در آن روز هم بدون اینکه چیزی به زبان بیاورد، به همه فهماند که از قبل می‌دانسته استقلال شانسی برای صعود به مرحله بعد ندارد.
سپاهان که مهمان الهلال بود، در نیمه اول خوب مقاومت کرد. آن‌ها تا آخرین لحظات دروازه خود را بسته نگه داشتند. اما در آخرین دقیقه این نیمه گل خوردند. در نیمه دوم اما سپاهان رویه‌اش را عوض کرد و خواست که گل بزند. اما دفاع الهلال مستحکم بود و به مهاجمان سپاهان اجازه داده نمی‌شد که موقعیت‌هایشان را گل کنند. گرچه این تیم موقعیت‌های خوبی داشت اما به گل نرسید و در پایان 90 دقیقه نتیجه را واگذار کرد تا از لیگ قهرمانان آسیا خداحافظی کند.

پس از استقلال و تراکتورسازی، سپاهان سومین نماینده ایران است که موفق نشد به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند. فولاد خوزستان تنها تیم ایرانی بود که امسال توانست به مرحله بعدی لیگ قهرمانان صعود کند.

در دیگر مسابقه این گروه، السد قطر با نتیجه دو بر یک الاهلی امارات را شکست داد. از گروه سپاهان دو تیم السد قطر و الهلال عربستان به مرحله بعد رفتند.

تراکتورسازی تبريز ديگر نماينده كشورمان در ليگ قهرمانان آسيا كه از قبل حذف شده بود در آخرین مسابقه خود در لیگ قهرمانان آسیا میزبان لخویا قطر بود. تراکتور از هفته گذشته امید خود را برای صعود به مرحله بعدی از دست داده بود و این مسابقه برایش جنبه یک مسابقه تشریفاتی را داشت. نیمه اول مسابقه تراکتورسازی - لخویا با تساوی بدون گل به پایان رسید. در نیمه دوم هم این دیدار به دلیل بارش تگرگ حدود نیم ساعت قطع شد اما در نهایت با پایان بارش تگرگ، بازی از سر گرفته شد.

در دقیقه 72 این مسابقه بازیکن تراکتورسازی در محوطه جریمه تیمش روی بازیکن حریف خطا کرد و داور یک پنالتی برای لخویا گرفت. مجید بوقرا پشت این توپ ایستاد و ضربه را وارد دروازه کرد تا تیم قطری در تبریز از میزبان خود جلو بیفتد.

در نهایت این مسابقه با همین یک گل به پایان رسید تا تراکتورسازی با شکست از لیگ قهرمانان آسیا خداحافظی کند. با این نتیجه تراکتورسازی از مجموع 6 بازی خود 5 امتیاز کسب کرده و در رده آخر جدول چهار تیمی گروه ایستاده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٢-١٣٩٣, ١١:٠٠

   

پر مبحث ترین ها