سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پیشنهاد مدیر عامل آبی ها برای واگذاری باشگاه استقلال

بروز شده : ۶-٠٢-١٣٩٣, ١٩:٣۴    نسخه چاپی    
در مورد ماندن یا رفتن من در این جلسه هیچ صحبتی مطرح نشد.
مدیرعامل باشگاه استقلال پشنهادش برای اداره این باشگاه در فصل آینده لیگ برتر را به مسئولان وزارت ورزش و جوانان ارائه کرد.

به گزارش مهر، علی فتح‌الله‌زاده پس از نشست بعدازظهر امروز با مسئولان وزارت ورزش با مطلوب ارزیابی کردن این نشست گفت: جلسه خوبی را با مسئولان وزارت ورزش داشتیم و پیشنهاداتی هم در این زمینه مطرح شد که امیدواریم مسئولان با بررسی شرایط بهترین تصمیم را بگیرند.

وی با بیان اینکه کل بدهی استقلال از ابتدا تاکنون 40 میلیارد تومان بوده که بخش عمده آن انباشته مالیاتی است اضافه کرد: از این مبلغ 6 میلیارد تومان از سال 49 تاکنون به خاطر بدهی مالیات باقی مانده است. با این حال من به مسئولان وزارت ورزش و جوانان پیشنهاد دادم که این باشگاه را یکساله به من بدهند. سه عضو هیات مدیره را من انتخاب می کنم و سه عضو را هم انها. با این حال یک ریال هم از وزارت ورزش هم نمی خواهیم در پایان سال هم 10 میلیارد تومان از بدهی های باشگاه را پرداخت می کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال با انتقاد از برخی باشگاه های دیگر که قیمت بازیکنان را بالا برده اند گفت: بازیکنی با من به توافق یک میلیارد و صد میلیون تومانی رسید اما بعدا با یک باشگاه دیگر یک میلیارد و 700 میلیون تومان قرار داد بست. حرف ما این است که اگر می خواهند شفاف سازی کنند در مورد همه باشگاه باشد. به نظرم در این موضوع در حق استقلال و پرسپولیس ظلم شد.

وی ادامه داد: اینکه مسئولان وزارت ورزش می خواهند استقلال و پرسپولیس را یکساله اجاره بدهند کار را سخت کرده است. هر شرکتی هم بیاید بخواهد از این دو باشگاه حمایت کند در یکسال نمی تواند کاری انجام دهد چرا که انها هم می آیند تا هزینه کنند و در مقابل درآمد داشته باشند.

علی فتح الله زاده با تاکید بر اینکه وضعیت خودش هنوز مشخص نیست گفت: در مورد ماندن یا رفتن من در این جلسه هیچ صحبتی مطرح نشد.
وی در مورد زمین کمپ استقلال نیز گفت: من هیچ وقت نگفتم که این زمین را می فروشم دویست میلیون تومان. حرف من این است که الان ارزش این زمین دویست میلیارد تومان است. دوستانی هم که می گویند این زمین متعلق به استقلال نیست به من پاسخ بدهند اگر این زمین مال فرد دیگری است چطور من در آن ساخت و ساز کرده ام. مگر می شود من این همه ساخت و ساز در این زمین کرده باشم و صاحبش هیچ واکنشی نشان ندهد؟

مدیرعامل باشگاه استقلال با تاکید بر اینکه مجموعه ورزشی مرغوبکار متعلق به این باشگاه نیست گفت: ما از قبل هم چنین ادعایی نداشتیم. مرغوبکار برای باشگاه استقلال هزینه بر است و از آنجایی که نمی توانستیم از آن بهتره برداری اقتصادی کنیم هیچ درامدی هم برای ما نداشت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٢-١٣٩٣, ١٩:٣۴

   

پر مبحث ترین ها