سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وزیر ورزش: استقلال و پرسپولیس هزینه های گزافی به دولت تحمیل می‌کردند

وزیر ورزش و جوانان گفت: سهم رشته فوتبال در نمایش تلویزیونی حدود 180 میلیارد تومان است اما صدا و سیما تنها 18میلیارد تومان پرداخت می کند.
وزیر ورزش و جوانان گفت: دو تیم پرطرفدار استقلال و پرسپولیس هر ساله هزینه های گزافی به دولت تحمیل می کردند.

محمود گودرزی در گفت وگو با ايرنا افزود: با توجه به اعتبارات ناچیز بخش ورزش و هزینه های گزافی که دو تیم پرطرفدار تهرانی به دولت تحمیل می کردند با ظرافت خاصی یکی از آنها را به بخش خصوصی واگذار کردیم.

وی اظهارکرد: این دو تیم هر ساله میلیاردها تومان خرج و میلیاردها تومان نیز بدهی به بار می آوردند که تصمیم گرفتیم باشناسایی منابع ، پرسپولیس را به بخش خصوصی واگذار کنیم.

گودرزی با بیان اینکه برای یک سال حدود 40 میلیارد تومان برای پرسپولیس گرفته شد ، ادامه داد: ورزشی مانند فوتبال که می تواند مولد باشد و به راحتی هزینه های خود را تامین کند چرا باید هر ساله این همه بدهی به بار آورد؟

وی بیان کرد: امروز با این اعتبارات محدود نمی توان چرخ ورزش را چرخاند و باید دستمان را بر روی زانوی خودمان بگذاریم.

وزیر ورزش و جوانان گفت: سهم رشته فوتبال در نمایش تلویزیونی حدود 180 میلیارد تومان است اما صدا و سیما تنها 18میلیارد تومان پرداخت می کند.

گودرزی یادآور شد: ورود 180 میلیارد تومان به ورزش کشور می تواند توانمندی های زیادی در این حوزه ایجاد کند، اعتقاد دارم با برنامه ریزی درست می توان از ورزش، خرج ورزش را تامین کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٢-١٣٩٣, ١٢:٢۴

   

پر مبحث ترین ها