سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واکنش رویانیان به خادم در آستانه روز معلم

امیدوارم معلمان به شاگردان خود بیاموزند که 5 را 50 نکنند و تحت هیچ شرایطی دروغ نگویند حتی اگر به ضررشان باشد.

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس واکنش جالبی نسبت به اعلام میزان بدهی‌هایش در این باشگاه نشان داد.
تسنیم: محمد رویانیان در حاشیه مراسم بزرگداشت روز معلم که به وسیله دانشگاه پرسپولیس برگزار شده بود در حضور علیرضا رحیمی در باشگاه پرسپولیس گفت: رحیمی مدیری قوی، فوتبالی و ورزشی است که سوابق خوبی دارد و موفقیت‌های زیادی هم کسب کرده است. او توان و تجربه اداره پرسپولیس را دراد و من امیدوارم با پرسپولیس سربلند شود و هواداران را خوشحال کند.

وی در خصوص انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره پرسپولیس اظهار داشت: هیئت‌مدیره باعث قوام باشگاه است و من امیدوارم دوستان بتوانند به وظایف‌شان عمل کنند. من تعدادی از این آقایان را می‌شناسم.

مدیرعامل پیشین پرسپولیس در واکنش به اعلام این مسئله توسط امیررضا خادم که او در باشگاه پرسپولیس 50 میلیارد بدهی به جا گذاشته، تاکید کرد: صفرهای بدهی مرا زیاد کرده‌اند. من 2 سال تیم بستم که هزینه این 2 سال 50 میلیارد نمی‌شود ضمن اینکه در این مدت شش، هفت میلیارد از وزارت ورزش پول گرفتم و علاقمندان متمولی بودند که در چند نوبت به پرسپولیس کمک میلیاردی کردند.

رویانیان با اشاره به روز معلم تصریح کرد: امیدوارم معلمان به شاگردان خود بیاموزند که 5 را 50 نکنند و تحت هیچ شرایطی دروغ نگویند حتی اگر به ضررشان باشد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٢-١٣٩٣, ٢٠:١٧

   

پر مبحث ترین ها