سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سخنگوي جديد باشگاه صباي قم:

صبا در لیگ چهاردهم با نام جدید به میدان می‌رود

جهان بینی خاطرنشان کرد: فهرستی 5 یا 6 نفره برای مدیرعاملی صبا مشخص شده که من مامور به ارتباط و مذاکره هستم و محمدرضا کشوری فرد هم یکی از آن هاست و ممکن است در سمت خود ابقا شود.
نایب رئیس هیئت مدیره باشگاه صبای قم با بيان اينكه نام باشگاه صبای قم تغییر می‌یابد و مردم قم جدید این تیم را انتخاب خواهند كرد، اظهار داشت: می‌خواهیم با نام و برندی قمی و برگرفته از خواسته مردم قم در لیگ بر‌تر شرکت کنیم.

عباس جهانبيني نایب رئیس و سخنگوي جديد هیئت مدیره باشگاه صبای قم ظهر ديروز در نشستي خبري كه در محل اداره كل ورزش و جوانان استان قم برگزار شد، به تشريح تصميمات اتخاذ شده در جلسه هيئت مديره جديد باشگاه صباي قم پرداخت.

وي در ابتدا به تغييرات صورت گرفته در هیئت موسس باشگاه فرهنگی ورزشی صباي قم اشاره كرد و گفت: مقرر گرديد حجت الاسلام صالحی منش استاندار قم، سید حسن رضوی معاون برنامه ریزی استاندار و من بعنوان مدیر کل ورزش و جوانان استان قم هیئت موسس جديد باشگاه صبا را تشکیل دهیم.

جهانبيني افزود: با توجه به مشكلات مالي كه باشگاه صباي قم در سال هاي گذشته داشت، رویکرد هیئت موسس حضور افرادی در هیئت مدیره جديد اين باشگاه بود که سوابق اقتصادی داشته و گره گشای مالی باشگاه صبای قم باشند که 7 نفر پیشنهاد شد و از این جمع حضور 5 نفر قطعی گرديد و احکام آن‌ها صادر شد.

سخنگوی باشگاه صبا ادامه داد: اکبر غمخوار به عنوان رییس هیئت مدیره، ابوالفضل جوکار، سیدحسن رضوی، محسن بهشتی به همراه بنده به عنوان نایب رییس و سخنگوی باشگاه، اعضای هیئت مدیره باشگاه را تشکیل می‌دهند.

جهان بینی در ادامه به تشكيل جلسه‌ هيئت مديره جديد باشگاه صباي قم كه روز چهارشنبه هفته گذشته برگزار شد اشاره كرد و گفت: در اين جلسه به مباحث مختلفی مطرح شد و مقرر گرديد وضعیت محل اسکان و تمرینات تیم در قم با جدیت پیگیری شودو در متن قرارداد بازیکنان، این موضوع را لحاظ می‌کنیم.

وی تصریح کرد: اکبر غمخوار، محسن بهشتی و ابوالفضل جوکار کمیته اقتصادی باشگاه صبا را تشکیل خواهند داد و مسائل مالی را پیگیری خواهند كرد.

به گفته نایب رئیس هیئت مدیره باشگاه صبای قم، هيئت مديره جديد اين باشگاه مكلف شده است كه در فصل آينده مقدمات خصوص شدن اين باشگاه را فراهم كنند.

جهانبيني در بخش ديگري از اين كنفرانس خبري به موضوع تغيير نام باشگاه صباي قم اشاره كرد و گفت: نام باشگاه صبا برگرفته از نام قدیم آن یعنی صبا باتری بود و زمانی که این باشگاه به قم منتقل شد به ستاد کل نیروهای مسلح قول اخلاقی دادیم که نام را تغییر ندهیم اما امروز در شرایطی قرار داریم که احساس می‌کنیم این تغییر باید انجام شود.

وی گفت: با اکبر غمخوار رئیس جدید هیئت مدیره صحبت کرده‌ایم و مقرر شد ایشان با ستاد کل نیروهای مسلح ارتباط برقرار کنند و نظر مساعد ستاد کل را جلب کنند.

سخنگوي باشگاه صبای قم افزود: تغییر نام باشگاه صبای قم به طور قطع و یقین انجام می‌شود و صبا در لیگ چهاردهم با نام جدید به میدان می‌رود.

جهان بینی عنوان کرد: مردم قم نام تیم شهرشان را انتخاب خواهند كرد و طی فراخوانی که انجام می‌شود تمام مردم قم می‌توانند نام پیشنهادی را به اداره کل ورزش و جوانان قم ارائه کنند و هیئت مدیره پس از بررسی نام‌های پیشنهادی مردم قم، نام جدید باشگاه صبا را انتخاب می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: برای بهترین نام‌های پیشنهادی جوایزی نیز در نظر گرفته می‌شود و تغییر نام را در این راستا انجام می‌دهیم که در این چند سال تیم در قم نبوده و مردم ممکن است احساس ناخوشایندی به نام صبا پیدا کرده باشند و به همین دلیل می‌خواهیم با نام و برندی قمی و برگرفته از خواسته مردم قم در لیگ بر‌تر شرکت کنیم.

مدیر کل ورزش و جوانان استان قم درباره وضعیت مدیرعامل باشگاه صبا ابراز کرد: قرار شد با افرادی که مد نظر هیئت مدیره برای حضور در جایگاه مدیر عاملی هستند مذاکره کنم و برنامه‌ها، سوابق و نتیجه مذاکره را به هیئت مدیره اعلام کنم.

جهان بینی خاطرنشان کرد: فهرستی 5 یا 6 نفره برای مدیرعاملی صبا مشخص شده که من مامور به ارتباط و مذاکره هستم و محمدرضا کشوری فرد هم یکی از آن هاست و ممکن است در سمت خود ابقا شود.
نایب رئیس هیئت مدیره باشگاه صبا در مورد وضعيت سرمربي فصل آينده صباي قم نيز گفت: سرمربی صبا پس از تعیین مدیر عامل باشگاه مشخص می‌شود و در مورد سرمربی، نفراتی مد نظر هیئت مدیره هستند که پس از انتخاب مدیر عامل در مورد آن اقدام می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٢-١٣٩٣, ١٠:٢٩

   

پر مبحث ترین ها