سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سرژیک تیموریان:

آندو تا پایان جام جهانی با هیچ تیمی مذاکره نمی کند

به هرحال استقلال هم یکی از گزینه هائیست که آندو می تواند با این تیم قرارداد مجدد ببندد. اما فعلا برای صحبت کردن در این باره زود است. ضمن اینکه این یک امر بدیهیست که اولویت ما نیز می تواند فوتبال اروپا باشد.
سرژیک تیموریان برادر آندو در خصوص آخرین وضعیت این بازیکن ارزشمند ایرانی که با پیشنهادات زیاد ایرانی و خارجی مواجه است در خصوص آخرین وضعیت برادرش به طنین ورزش گفت: واقعیت این است که از خیلی از تیم های داخلی کشورمان به صورت رسمی و غیر رسمی، مستقیم و غیر مستقیم با ما صحبت کردند. اما آندو فعلا قصد ندارد که به هیچ پیشنهادی پاسخ دهد و یا حتی فکر کند. چرا که ممکن است تمرکزش بر روی جام جهانی به هم بخورد.

سرژیک افزود: فعلا هدف اول ما جام جهانی و حضور پر قدرت تیم ملی کشورمان در ا ین مسابقات است و هر گونه مذاکره و بررسی هر پیشنهادی را به بعد از این بازی ها موکول می کنیم.

سرژیک در خصوص تمدید احتمالی قرارداد آندو با استقلال نیز گفت: به هرحال استقلال هم یکی از گزینه هائیست که آندو می تواند با این تیم قرارداد مجدد ببندد. اما فعلا برای صحبت کردن در این باره زود است. ضمن اینکه این یک امر بدیهیست که اولویت ما نیز می تواند فوتبال اروپا باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٢-١٣٩٣, ١٠:۴۴

   

پر مبحث ترین ها