سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بی‌خبری از محل نگهداری کمک اسپانسر/ این پول به پرسپولیس رسیده است؟

در شرایطی که بیش از یک هفته از انتشار خبر واریز سه میلیاردی می گذشت، این پرسش ایجاد شد که چرا پرداختی از سوی باشگاه به طلبکاران صورت نگرفته است؟
همین نیز پرسش هایی را ایجاد کرد که با خبر پرداخت سه میلیاردی اسپانسر به سرخ ها، به فراموشی سپرده شد. در این روزها نیز صحبت از پرداختی پنج میلیاردی شده که قرار است در دو بخش پرداخت شود؛ اما به راستی این اتفاقات روی داده یا همچنان خبری از پول در این مجموعه نیست؟
سرویس ورزشی «فردا»- وقتی هیئت مدیره جدید باشگاه پرسپولیس منصوب شد، انتقاداتی به چیدمان آن صورت گرفت. در این بین، انتخاب اسپانسر در فضایی که ابهاماتی وجود داشت، بر دامنه انتقادات می‌افزود تا اینکه عنوان شد این حامی مالی قصد معرفی خود را ندارد.

به گزارش مشرق همین نیز پرسش هایی را ایجاد کرد که با خبر پرداخت سه میلیاردی اسپانسر به سرخ ها، به فراموشی سپرده شد. در این روزها نیز صحبت از پرداختی پنج میلیاردی شده که قرار است در دو بخش پرداخت شود؛ اما به راستی این اتفاقات روی داده یا همچنان خبری از پول در این مجموعه نیست؟

واریز به کدام حساب؟
در شرایطی که بیش از یک هفته از انتشار خبر واریز سه میلیاردی می گذشت، این پرسش ایجاد شد که چرا پرداختی از سوی باشگاه به طلبکاران صورت نگرفته است؟ تا امروز نیز بدهی بازیکنان و کادر فنی پرداخت نشده است. به راستی، واریزی صورت گرفته یا صرفا یک خبر بوده است؟ البته، این خبر در حالی منتشر شد که اساسا حساب بانکی پرسپولیس مسدود بوده و امکان پرداخت وجود نداشته است.

در واقع، در حالی از پرداخت 5 میلیاردی در این روزها گفته می شود که اساسا واریز اول نیز صورت نگرفته و پرسپولیس از اسپانسر دریافتی نداشته است. این مشکلی است که در مجموعه های بدهکار دیده می شود و تا پرداخت ها صورت نگیرد، حساب آزاد نخواهد شد. در چنین فضایی، این پول ها کجاست؟ این پرسشی بود که به سرعت به اذهان متبادر شد.

بی خبری از محل پول ها!
"اعلام می‌کنم جای پول‌ها امن است؛ اما دقیقاً نمی‌دانم کجاست! فقط باید رایزنی کنیم تا بعد از واریز پول به حساب باشگاه، این حساب مسدود نشود." این جملات را حمیدرضا سیاسی (رئیس هیئت مدیره پرسپولیس) بر زبان می آورد. او از محل نگهداری این پرداخت های میلیاردی بی اطلاع است. البته در گفت و گویی دیگر اظهار می دارد که "در اختیار سیستم یا وزارت یا تحویل مدیریت باشگاه" است. این صحبت ها نشان می دهد که هیئت مدیره نیز در جریان این پرداخت ها نیست.

این اظهارات دلالت بر نامشخص بودن محل اعتبارات دریافتی از سوی اسپانسری است که عنوان شده پنج میلیارد تومان دیگر در روزهای آینده پرداخت خواهد کرد. در واقع، این روزها پرسپولیس با حسابی مسدود، در حال دریافت مبالغی است که از محل نگهداری آن اطلاعی در دسترس نیست.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٢-١٣٩٣, ١١:٣۶

   

پر مبحث ترین ها