سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مایلی کهن: من دیگر پرسپولیسی نیستم!

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با انتقاد مجدد از سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، گفت: کارلوس کی روش الان شرایطی دارد که هم خودش کرنر می زند و هم گل می زند.

مهر: محمد مایلی‌کهن در حاشیه همایش دانش افزایی مربیان برتر فوتبال درباره اینکه آیا هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با شما صحبت کرده است یا خیر، گفت: چرا از من می پرسید؟ بروید از خودشان بپرسید.

وی درباره احتمال حضورش در پرسپولیس برای فصل آینده خاطرنشان کرد: خود این آقایان نمی دانند تا فصل بعد در پرسپولیس هستند یا نه. اصلا شما این مسائل را از کجا می سازید و مطرح می کنید؟

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره دفاع علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از وی خاطرنشان کرد: رحیمی که خودش قبلا مهاجم بوده و قطعا الان نمی تواند دفاع کند!

مایلی کهن درباره ارزیابی اش از انتخاب اعضای کمیته فنی پرسپولیس یادآور شد: من کاری به کمیته فنی ندارم. اصلا من دیگر پرسپولیسی نیستم!

وی درباره ارزیابی اش از عملکرد تیم ملی در اردوی آفریقای جنوبی یادآور شد: من راجع به چه چیز تیم ملی صحبت کنم؟ راجع به پیراهن ها حرف بزنم؟

مایلی کهن به طعنه ادامه داد: خب مشکل اصلی تیم ملی پیراهن است! همه بازیکنان هم خودجوش راجع به لباس صحبت کردند ولی آیا شما زمین تمرین تیم ملی در آفریقا را دیدید؟ اگر چنین زمینی در ایران بود همه می نالیدند و می گفتند این دیگر چه زمینی است که حتی پای بز هم در آن می پیچد!

وی انتقاداتش را به سمت کارلوس کی روش کشاند و افزود: کی روش الان شرایطی دارد که هم خودش کرنر می زند و هم توپ کرنر توی گل می زند! او هادی عقیلی و رحمتی را از تیم ملی کنار گذاشته در حالیکه این دو بهترین بازیکنان ما بودند. عقیلی بهترین مدافع تیم ملی در چند سال گذشته بوده و گلزن ترین مدافع هم به حساب می آید.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص موفقیت تیم ملی در جام جهانی هم گفت: ان شاء الله که نتیجه بگیریم ولی برای ما هیچ فرقی ندارد. چه نتیجه بگیریم، چه نتیجه نگیریم. چه باران بیاید، چه باران نیاید در هر دو صورت برای ما دردسر است. چه نفت گران شود و چه نفت ارزان شود باز هم هر دوی آنها برای ما دردسر است. مشکل جای دیگر است.

مایلی کهن در پایان از پاسخ دادن به سئوالی مبنی بر حضور دایی در پرسپولیس در فصل آینده خودداری کرد و گفت: حال شما خوب است!
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠٢-١٣٩٣, ١٣:۴١

   

پر مبحث ترین ها