سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کفاشیان: بازیکنان پیراهن‌هـای خود را دور نیندازند/ آنها را به مسی بدهند

ورزشکاران باید یاد بگیرند در نگهداری لوازم و وسایل خود کوشا باشند.
رییس فدراسیون فوتبال سخت‌گیری در مورد لباس ملی‌پوشان را به دلیل صرفه‌جویی ندانست و گفت: این از مسائل انضباطی تیم ملی است و بازیکنان باید یاد بگیرند از وسایل و لوازم خود به خوبی نگهداری کنند.

به گزارش ایسنا، علی کفاشیان در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ایران در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره اظهارات خود درباره پیراهن ملی‌پوشان فوتبال گفت: بازیکنان تیم ملی باید یاد بگیرند که نباید پیراهن‌های خود را دور بیندازند و باید از آنها به خوبی استفاده کنند. برای بازیکنان تعیین کردیم که این لباس‌ها برای 20 روز باید استفاده شوند و پس از آن به هر کسی از جمله مسی می‌خواهید آن را بدهید.

وی افزود: باز در اردوی بعدی نیز برنامه به همین شکل خواهد بود. قصد ما صرفه‌جویی نیست چون پولی بابت این گیر ما نمی‌آید اما ورزشکاران باید یاد بگیرند در نگهداری لوازم و وسایل خود کوشا باشند. ما چندین برابر مبلغ این لباس‌ها را برای خرید پرچم، پیراهن و... جهت ارسال به جام جهانی و تشویق ملی‌پوشان‌مان در نظر گرفته‌ایم اما این موضوعات جزو انضباط تیمی محسوب می‌شود که باید رعایت شود.

رییس فدراسیون فوتبال درباره اختلاف میان کارلوس کی‌روش و کمپانی آل اشپورت نیز گفت: ما یک جلسه یک ساعت و نیمه در این باره داشتیم و مدیران آل اشپورت اعلام کردند آماده حل این موضوع هستند. ان‌شاءالله طی همین روزها جلسه‌ای با حضور کی‌روش و مسئولان آل اشپورت برگزار خواهیم کرد تا این قضیه حل شود.

وی در پاسخ به این سوال که از سوی برخی از بازیکنان اعلام شد کیفیت پیراهن‌های تیم ذوب آهن که توسط آل اشپورت تهیه می‌شود، بسیار بهتر از پیراهن‌های تیم ملی است گفت: من در جریان کیفیت لباس ذوب آهن نیستم اما لباس‌های تمرین و مسابقه‌های تیم ملی را آل اشپورت از آلمان تهیه کرده و کیفیت خوبی دارد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠٢-١٣٩٣, ١٩:۵١

   

پر مبحث ترین ها