سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پرهام: وزارت ورزش پیشنهاداتم را قبول نکرد

من پیشنهاد دادم 5 عضو هیات مدیره و مدیر عامل را اتنخاب کنم و بلافاصله کار را شروع کنیم اما ظاهرا وزارت ورزش به این جمع بندی رسید که هیات مدیره را خودش انتخاب کند.من به این تیم ارادت دارم و دوست داشتم در استقلال کار کنم ولی شرایط مهیا نشد.
گزینه مد نظر وزارت ورزش برای اسپانسری استقلال گفت:من پیشنهاد کرده بودم که هیأت مدیره و مدیرعامل را انتخاب کنیم ولی وزارت ورزش قبول نکرد.

مهدی پرهام در گفت و گو با فارس اظهار داشت:وقتی شب گذشته با امیر رضا خادم جلسه گذاشتم متوجه شدم که آن‌ها قصد دارند خودشان هیات مدیره و مدیر عامل را انتخاب کنند در حالی که در آخرین مذاکراتم با وزارت ورزش شرط کرده بودم که در ازای سرمایه گذاری چند نفر از اعضای هیات مدیره و مدیر عاملی را ما انتخاب کنیم.

وی افزود: با صحبت‌های شب گذشته حضور من و تیمی که برای سرمایه گذاری قصد برنامه ریزی داشتیم در استقلال منتفی شد چون یک سرمایه گذاری حداقل ها را می‌خواهد.

مالک سابق باشگاه نساجی قائمشهر در ادامه تاکید کرد: من پیشنهاد دادم 5 عضو هیات مدیره و مدیر عامل را اتنخاب کنم و بلافاصله کار را شروع کنیم اما ظاهرا وزارت ورزش به این جمع بندی رسید که هیات مدیره را خودش انتخاب کند.من به این تیم ارادت دارم و دوست داشتم در استقلال کار کنم ولی شرایط مهیا نشد.

وی در پایان در خصوص اینکه قصد داشت چه مقدار در استقلال هزینه کند گفت: حالا که همه چیز تمام شده ولی همان مقداری که اسپانسر در تیم رقیب ما هزینه می کرد من هم همان هزینه را انجام می‌دادم.

با کنار کشیدن پرهام و تیمش برای سرمایه گذاری و مدیریت در استقلال بهرام افشارزاده جدی ترین گزینه مدیر عاملی استقلال است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٢-١٣٩٣, ١۵:١١

   

پر مبحث ترین ها