سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

افشارزاده: بدون پول و امکانات مدیرعاملی استقلال را نمی پذیرم

اشتقلال باشگاه بزرگی و کار کردن در آن افتخار است، اما هم اکنون این باشگاه بدهی زیادی دارد و در آستانه زمان آغاز فصل نقل و انتقالات شرایط آبی های پایتخت مشخص نیست و هیچ برنامه ای نیز تدوین نشده است.
مشاور وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه بدون پول و امکانات مدیرعاملی استقلال را نمی پذیرد، گفت: واقعیت این است که خودم تمایل چندانی برای پذیرش این پست ندارم.

«بهرام افشارزاده» مرد کهنه کار ورزش ایران که از وی به عنوان گزینه نخست مدیرعاملی باشگاه استقلال تهران نام برده می شود در گفت وگو با ایرنا، اظهار داشت: صحبت های ابتدایی از سوی مسوولان وزارت ورزش با من شده است ولی هنوز هیچ چیز مشخص نیست.

وی افزود: مدیریت در باشگاه های بزرگی چون استقلال و پرسپولیس پول و امکانات می خواهد و اگر شرایط فراهم نشود، موفقیتی در کار نخواهد بود.
افشارزاده در پاسخ به این سوال که آیا علاقه ای به حضور در باشگاه استقلال تهران دارد؟ عنوان کرد: شخصا دوست ندارم مدیرعامل شوم چراکه شرایط را فراهم نمی بینم.

وی ادامه داد: اشتقلال باشگاه بزرگی و کار کردن در آن افتخار است، اما هم اکنون این باشگاه بدهی زیادی دارد و در آستانه زمان آغاز فصل نقل و انتقالات شرایط آبی های پایتخت مشخص نیست و هیچ برنامه ای نیز تدوین نشده است.
دبیر پیشین کمیته ملی المپیک با تاکید بر اینکه تا به این لحظه مدیرعاملی باشگاه استقلال را نپذیرفته است، گفت: مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این باشگاه اواخر هفته جاری مشخص و معرفی خواهند شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٢-١٣٩٣, ١۶:٠۵

   

پر مبحث ترین ها