سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

روحانی با اعضای تیم ملی فوتبال دیدار می‌کند

قرار شد بهترین حمایت را از تیم ملی ایران انجام دهیم و شخص آقای رئیس جمهور منتظر هستند تا زمانی که شما به ایران بازگشتید و پیش از اينکه دوباره به سمت مسابقات جام جهانی بروید، در مدت زمان کوتاه حضورتان در تهران شما را دیدار کنند و ایشان شخصا برای شما آرزوی موفقیت داشتند و از من خواستند که به شما اعلام کنم که دولت تمام تلاشش را برای حمایت از شما انجام خواهد داد.
وزیر امور خارجه ایران با حضور در اردوی تیم ملی فوتبال در اتریش حمایت دولت از این تیم برای حضور در جام جهانی را اعلام و تاکید کرد در بازگشت ملی پوشان به ایران و قبل از اینکه تیم راهی برزیل شود، رئیس جمهور در فرصت کوتاهی با اعضای تیم ملی فوتبال ایران دیدار خواهد کرد.

محمدجواد ظریف در ابتدا ضمن ابراز خرسندی از حضور در اردوی تیم ملی گفت: روز پنجشنبه جلسات فشرده ای را با خانم اشتون داشتیم و به محض پایان اين نشست به محل اردوی تیم ملی آمدم تا با شما دیدار کنم.

وزیر امور خارجه در ادامه افزود: پیگیر فعالیتهای شما برای حضور در جام جهانی هستم و هفته گذشته نیز نشستی مشترک با مسئولین ریاست جمهوری و وزرات ورزش و جوانان برگزار کردیم و تصمیمات خوبی هم در اين جلسه گرفته شد و قرار شد بهترین حمایت را از تیم ملی ایران انجام دهیم و شخص آقای رئیس جمهور منتظر هستند تا زمانی که شما به ایران بازگشتید و پیش از اينکه دوباره به سمت مسابقات جام جهانی بروید، در مدت زمان کوتاه حضورتان در تهران شما را دیدار کنند و ایشان شخصا برای شما آرزوی موفقیت داشتند و از من خواستند که به شما اعلام کنم که دولت تمام تلاشش را برای حمایت از شما انجام خواهد داد.

ظریف ادامه داد: شما جوانان افتخار آفرین ایران هستید و تاکنون از همه جهات و مخصوصا به جهت اخلاق و همبستگی تان برای ایران افتخار آفرین بوده اید و قطعا در ادامه کار هم همینطور خواهید بود و این مایه افتخار ماست که شما به مسابقات جام جهانی راه پيدا کرده اید و قدر تمام تلاشها و زحماتی را که می کشید، همه مردم ایران به خوبی می دانند. من به خوبی از میزان علاقه مردم ایران به شما آگاهم و همه آحاد ملت عزیز ایران شما را دوست دارند و می خواهند موفقیت و افتخارآفرینی شما را ببینند و من امیدوارم با همين شور و نشاطی که دارید به مسابقات بروید و به همين صورت هم از مسابقات بازگرديد.

به گزارش مهر، وی در ادامه بیان کرد: من از فرصت استفاده می کنم و میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر را که تازه پشت سر گذاشتیم به شما تبریک می گویم. بسیاری از شما پدر هستید و در کنار فرزندان خود نیستید و در اردوی تيم ملی حضور دارید، من اين روز عزیز را به شما تبریک می گويم و امیدوارم زمانی که از مسابقات به ايران باز میگردید بچه های شما و همه مردم ایران شاد و خوشحال باشند

ظریف در ادامه افزود: ما هم در وزرات امور خارجه با توجه به مسئولیتی که داریم تمام تلاشمان را برای حمایت از همه تماشاگرانی که برای تشویق شما به برزیل می آيندانجام خواهیم داد. برنامه ریزی خوبی کرده ایم تا مشکل خاصی نداشته باشند تا همه آنها با خیال راحت به استادیوم ها بیایند و شما را تشویق کنند. امیدوارم در مسابقاتی که پیش رو دارید با موفقیت ظاهر شويد و با دست پر به ايران بازگردید. ما به حضور شما افتخار می کنيم و من مطمئن هستم با موفقیت به ایران باز خواهيد گشت.

وزیر امور خارجه در پایان گفت: یک بار دیگر از شما که وقت تان را به ما دادید تشکر می کنم. همه اعضای هیات ما می خواستند به اردوی تيم ملی بیایند اما مذاکرات ادامه دارد و من بعد از جلسه سه ساعته با خانم اشتون، ادامه مذاکرات را به همکاران خود واگذار کردم و حالا زمان فعاليت این عزیزان است و من در زمانی که داشتم به دیدار شما آمدم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٢-١٣٩٣, ١٨:٠۵

   

پر مبحث ترین ها