سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پلنگ صحراهای آفریقا روی پیراهن ایران/ بی توجهی فدراسیون فوتبال ادامه دارد

چه مقامات فدراسیون پاسخ گوی این رسوایی باشند و چه نباشند موضوعی که کاملا مشخص است این است که رسوایی نحوه تداراک برای حضو تیم ملی در جام جهانی در لباس های تیم ملی عیان شده است. این تنها رسوایی در مدیریت تدارک برای حضور تیم ملی در جام جهانی نیست، در روزهای اخیر گزارش هایی نیز مبنی بر "آفریقایی" بودن تصویر یوز پلنگ پیراهن تیم ملی منتشر شده است!
حدود سه هفته دیگر تا آغاز مسابقات جام جهانی باقی مانده است، با این حال بحران هایی ظاهرا مضحک اما حقیقتا تلخ گریبانگیر تیم ملی فوتبال ایران است. بحران هایی که لطمات سنگینی به تیم ملی فوتبال ایران وارد خواهد کرد. بحران ضعف تداراک برای تیم ملی فوتبال در دو روز اخیر به اوج خود رسیده است و روز گذشته به یک رسوایی بدل شد. کمپانی آل اشپورت اعلام کرد که لباس های تیم ملی ایران تقلبی است!

ملانی اشتاین هیلبر، مدیر تبلیغات این شرکت آلمانی در گفت و گو با بی بی سی اعلام کرد که لباس هایی که درحال حاضر تیم ملی فوتبال ایران از آن استفاده می کند، نشان ال اشپورت را دارد، اما تولید این شرکت نیست. مدیران آل اشپورت روز گذشته در تمرینات تیم ملی فوتبال ایران در اتریش حاضر شدند و با اعتراض بازیکنان تیم ملی به پیراهن های تولید این شرکت رو به رو شدند. بازیکنان جنس این لباس ها را نامرغوب دانستند. آن ها اعلام کردند لباسهای آل اشپرت با شست و شو آب رفته اند.

اکنون آل اشپورت اعتراف کرده است که لباس های تیم نامرغوب بوده و ادعا کرده است که این لباس ها تقلبی بوده اند. تاکنون فدراسیون فوتبال ایران در این باره توضیحی نداده است. هر چند که پاسخ فدراسیون قابل پیش بینی است. احتمالا کفاشیان به عنوان رییس فدراسیون با نادیده گرفتن شعور مخاطبانش لبخند زنان با جملاتی بی‌ربط از زیر بار توضیح در این‌باره شانه خالی می کند و نبی دبیر کل فدراسیون نیز یا اساسا موضوع را نادیده می گیرد و یا نهایتا می گوید "لباس ها مشکلی ندارند، بازیکنان چاق شده اند."

به هر ترتیب چه مقامات فدراسیون پاسخ گوی این رسوایی باشند و چه نباشند موضوعی که کاملا مشخص است این است که رسوایی نحوه تداراک برای حضو تیم ملی در جام جهانی در لباس های تیم ملی عیان شده است. این تنها رسوایی در مدیریت تدارک برای حضور تیم ملی در جام جهانی نیست، در روزهای اخیر گزارش هایی نیز مبنی بر "آفریقایی" بودن تصویر یوز پلنگ پیراهن تیم ملی منتشر شده است!

به گزارش فرارو، بازی های تدارکاتی دم دستی تیم ملی هم کم از رسوایی لباس ها ندارند. با این اوضاف باید مدیران فدراسیون ضمن عذر خواهی از مردم و بدون توهین به شعور آن‌ها حداقل به این سوال پاسخ دهند، چگونه شد که لباس های بازیکنان تیم ملی تقلبی از آب در آمد؟
البته با استناد به تجارب گذشته از نحوه پاسخگویی مدیران فدراسیون، بعید است که به این سوال پاسخ داده شود. و باز هم با توجه به تجارب گدشته باید منتظر بحران های دیگر باشیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣١-٠٢-١٣٩٣, ١٣:۵٨

   

پر مبحث ترین ها