سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

علی جباری: آینده استقلال را سخت و دشوار می‌بینم

بروز شده : ١-٠٣-١٣٩٣, ١۶:٢١    نسخه چاپی    
. سه ماه است که به باشگاه بودجه نرسیده و مشکلات مالی زیاد است.
: پیشکسوت استقلال می‌گوید به زودی با نظر افشارزاده بخشی از قراداد بازیکنان استقلال به صندوق پیشکسوتان استقلال تخصیص می‌یابد.

علی جباری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره تخصیص درصدی از قرارداد بازیکنان استقلال به صندوق پیشکسوتان این تیم گفت: البته این مسئله تا جایی که ما اطلاع داریم هنوز قطعی نشده است تا خیالمان راحت شود. این مسئله را ما زمان فتح‌الله‌زاده نوشتیم و دادیم که او هم پذیرفت اما مصوب نشد. بنا بود ۲ الی ۳ درصد از قراداد بازیکنان و اسپانسر باشگاه به صندوق پیشکسوتان داده شود که در هرحال عملی نشد و آقای افشارزاده هم وقتی مسئله را گفتیم موافقتش را اعلام کرد.

او افزود: خود افشارزاده هم واقف است که باید به این صندوق کمک شود و حرمت پیشکسوتان هم حفظ شود. من امروز یا فردا به دیدار آقای افشارزاده می‌روم و ان‌شاءالله همه چیز به زودی قطعی می‌شود تا خیال ما هم راحت شود.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سوال که آینده را چگونه ارزیابی می‌کند، گفت: با این اوضاع آینده را دشوار و سخت می‌بینم. سه ماه است که به باشگاه بودجه نرسیده و مشکلات مالی زیاد است. از سویی برخی بازیکنان قراردادشان تمام شده و جذب بازیکن در این شرایط بسیار سخت است. با این همه امیدوارم که این مشکلات در پیشرفت تیم خللی ایجاد نکند.

جباری در پایان درباره سالروز درگذشت ناصر حجازی صحبت کرد و گفت: او دروازه‌بان بی‌نظیری بود و خاطرات خوبی با هم داشتیم. جای او خالی است و امیدوارم خداوند غرق رحمتش کند.
telegram 19dey.com
امید    1 خرداد 1393 18:04
زنده باد سلطان علی جباری با تعصب
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ١-٠٣-١٣٩٣, ١۶:٢١

   

پر مبحث ترین ها