سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

به خاطر یکی از اعضای هیئت مدیره پرسپولیس «دلواپسيم!»

بروز شده : ٧-٠٣-١٣٩٣, ٠٨:۴٩    نسخه چاپی    
به نظر می رسد حالا دورخیز برای سرنگونی مدیرعامل در دستور کار قرار گرفته و طلبکاران را با نیات مشخص روانه دفتر باشگاه می کنند تا با داد و بیداد و مصاحبه، نشان دهند رحیمی شایسته این جایگاه نیست
بانک ورزش نوشت:

1- کافی است این روزها سری به دفتر باشگاه پرسپولیس بزنید. در طبقه چهارم با مدیری روبرو خواهید شد که هیچ نشانه ای از گذشته دور و نزدیکش ندارد. علیرضا رحیمی به عنوان مدیری شناخته شده، در پرسپولیس به انفعال رسیده است. رفت و آمد مکرر بازیکنان به دفتر او برای حل مشکلات و تعیین تکلیف شان فقط یک جواب دارد « نمی دانم. با دایی حرف بزنید» و دایی هم که در دسترس نیست! محول کردن کارهای مدیریتی به علی دایی با شعاری که قبلا سر داده شده بود در تضاد کامل است « می خواهیم ذهن دایی این فصل فقط معطوف به مسائل فنی باشد.» اکنون ولی با سفر دایی به خارج از کشور عملا همه امور باشگاه با تعطیلی مواجه است و گویا مدیرعامل اصلی باشگاه اوست. رحیمی سخن از ماندن دهنوی و نوری در پرسپولیس به میان می آورد اما نمی گوید چرا با آنها هم مانند نیلسون و بنگر و ماهینی از قرارداد فصل بعد حرف نمی زند!
2-رویانیان و پس از آن علی پروین هیچگاه با دردسر حضور مکرر طلبکاران ریز و درشت مواجه نبودند. روزی که پروین به صراحت از 4 میلیارد موجودی باشگاه ( 2 میلیارد رسالت و 2 میلیارد وزارت ورزش) حرف زد کسی ندید که طلبکاران امروزی باشگاه سراغش را بگیرند. این روزها ولی طلبکارانی به دفتر باشگاه می روند که رفتارهایشان و البته ریشه حضورشان را که مورد تفتیش قرار دهیم می تواند ما را به کدهایی برساند که تعجب برانگیز است. از کشتی گیرانی که حالا وکیل شان دست بردار پلمپ باشگاه نیست که بگذریم سایر موارد هم قابل تامل است.
3-سعید عزیزیان به دنبال طلب خود به دفتر باشگاه می رود و ادبیاتش در آن جا تنه به تنه به فیلمفارسی های قبل از انقلاب می زند. او کافه را به هم می ریزد و صدایش را بالا می برد تا طلبی را که مربوط به امروز و دیروز نیست را زنده کند! آیا او خودجوش پا به این میدان گذاشته یا حضورش به مسائل و اتفاقات درون هیات مدیره ربط دارد؟ اینکه او همواره از دوستان مورد اعتماد یک عضو هیات مدیره بوده کمی به ماجرا رنگ شک و تردید می پاشد.
4-پایان رافت هم بابت حضورش در تیم های پایه خود را طلبکار می داند. تیم های پایه زیر نظر مدیر آکادمی اداره می شد و مدیر آکادمی هم غریبه نبود. رافت هم تاکنون پا پیش نگذاشته بود ولی حالا سر و کله اش پیدا شده و به عنوان یک مشتری دائمی دفتر رحیمی، روز را با او می گذراند! رافت نیز به خواست خود روانه دفتر رحیمی می شود یا حضور و مصاحبه‌اش فرمایشی و در جهت ناکارآمد جلوه دادن مدیریت رحیمی است؟ او هم با همان عضو هیات مدیره ارتباط تنگاتنگی دارد و این روزها هم همه جا کنار وی دیده شده است.
5-بهروز سلطانی به عنوان نایب رییس شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس روانه دفتر رحیمی می شود و بلافاصله پس از خروج از دفتر ،مصاحبه کرده و عملکرد پروین و رویانیان را بر سر رحیمی می کوبد!« 5 جلسه است که به دیدار رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می‌آیم تا مشکلات را بگویم اما هر روز به من می‌گویند امروز برو فردا بیا. پول آب و برق دفترمان را پرداخت نکرده‌ایم، خدا پدر محمد رویانیان را بیامرزد که به ما کمک کرد و مخصوصا علی پروین که 10 برابر دست ما را گرفت اما الان همه کار کمیته مانده و هیچ‌کس نیز برنامه‌ای برای آن ندارد.» شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس که سلطانی نگران آب و برق دفتر آن است در تاریخ 7/11/91 به شماره ثبت 434005 و شناسه ملی 10320846770 به عنوان شرکت سهامی خاص به ثبت رسیده و مشخص نیست سهامداران آن چه کسانی هستند اما هر که هست، باشگاه پرسپولیس نیست. فارغ از اینکه چرا خود استیلی به عنوان مدیرعامل آن شرکت پا پیش نگذاشته، می شود پرسید باشگاه پرسپولیس به عنوان باشگاهی دولتی بر اساس کدام مجوز قانونی می تواند به شرکتی خصوصی کمک کند؟ حتی اگر سهامداران شرکت همگی پیشکسوتان باشگاه باشند بازهم این موضوع جلوه قانونی ندارد.اصلا چرا مدیرعامل شرکت پیشکسوتان که عضو هیات مدیره باشگاه هم هست خودش پا پیش نمی گذارد؟
6-طی روزهای اخیر اتفاقاتی رخ داد که به نظر می رسید با خواسته های یکی از اعضای هیات مدیره همخوانی نداشت. عدم انتصاب فرد دلخواه در منصب مدیر روابط عمومی، تقابل گلرخسار و پوستی که به تضعیف مواضع حامیان آن عضو هیات مدیره منجر گردید، ناکام ماندن پروژه کمیته فنی برای برهم زدن تمرکز سرمربی ( کمیته ای که مشخص شد اعضایش از قبل از ماجرا کاملا بی‌خبر بوده اند) ناکامی در داستان علی کریمی و رودر رو قرار دادن او و سرمربی با انجام مصاحبه هایی مانند « دایی بخواهد کریمی را برمی گردانیم» مسائلی بوده که خواسته های آن جناح را کمرنگ و کم اثر نموده و به نظر می رسد حالا دورخیز برای سرنگونی مدیرعامل در دستور کار قرار گرفته و طلبکاران را با نیات مشخص روانه دفتر باشگاه می کنند تا با داد و بیداد و مصاحبه، نشان دهند رحیمی شایسته این جایگاه نیست. آنهایی که مسائل پرسپولیس را عمیق پیگیری می کنند حق دارند دلواپسی خود بابت این مسائل و تحرکات مشکوک را ابراز نمایند و از خودخواهی ها بترسند.


کلید واژه‌ها: مديررال پرسپوليس, حميد استيلي, مخالفت هيت مديره
telegram 19dey.com
شایان    9 خرداد 1393 20:42
باسلام اصلن آوردن استیلی و زادمهر به عنوان عضو کمینه فنی در باشگاه پرسپولیس اشتباه است چون اینها با علی دایی مشکل دارند و در ادامه به هرطریقی میخواهند که دایی را با کوچکنرین نتیجه بدی که در تیم میگرد به زمین بزنند.عابدینی-استیلی-زاددمهر نباید در پرسپولیس باشند .
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٧-٠٣-١٣٩٣, ٠٨:۴٩

   

پر مبحث ترین ها