سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آخرین وضعیت استقلال و پرسپولیس در نقل و انتقالات/پرسپولیس؛ سکوت بعد از خبرهای خوب

بروز شده : ٩-٠٣-١٣٩٣, ١٧:۵٨    نسخه چاپی    
این روزها تیم های سرخابی تحرك كمی در بازار نقل و انتقالات دارند ولی هواداران دو تیم به روزهای آتی با امیدواری می نگرند.
استقلال و پرسپولیس این روزها از حیث فعالیت در بازار نقل و انتقالات، روزهای آرامی را سپری می کنند ولی وضعیت آنها هرگز مشابه یكدیگر نیست. در زیر آخرین وضعیت این دو تیم را مرور می كنیم:

* پرسپولیس؛ سکوت بعد از خبرهای خوب

بلافاصله پس از شروع فصل نقل و انتقالات، سرخپوشان با امضای قرارداد با دغاغله و طارمی استارت قدرتمندی را به نمایش گذاشتند. چند روز بعد خبر تمدید قرارداد نیلسون کوریا و محسن بنگر برای هواداران این باشگاه بسیار راضی کننده بود.

بعد از این تمدیدها اما دیگر وضعیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس در حالت سوت و کور قرار گرفت و تقریبا همه حاضرین لیست خرید شهریار از امضای قرارداد با تیم او دور شدند.

بختیار رحمانی استقلالی از آب درآمد، عبدالله کرمی تمدید با فولاد را در اولویت خود قرار داد، دروازه بانان جوان به پیشنهاد ذخیره نیلسون شدن روی خوش نشان ندادند و امین حاج محمد و رضا نوروزی نیز با سدی به نام مبلغ گزاف رضایتنامه باشگاه نفت روبرو شدند.

دور جدید فعالیت های نقل و انتقالاتی سرخپوشان احتمالا اوایل هفته آینده و پس از بازگشت بازیکنان ملی پوش از اردوی اتریش آغاز می شود.
به جز رضا حقیقی و سیدجلال حسینی که هنوز وضعیت کاملا مشخصی ندارند، تمدید قرارداد با سایر ملی پوشان پرسپولیس قطعی به نظر می رسد.
پیام صادقیان نیز در شبکه های اجتماعی روی ادامه همکاری با این باشگاه تاکید کرده است. بازگشت دایی از تعطیلاتش در فرانسه در اواسط خرداد احتمالا روند خرید بازیکنان جدید را نیز دوباره به کار خواهد انداخت.

قرمزها معمولا کمتر سابقه چنین ثباتی در ترکیب را داشته اند و این می تواند برای فصل آینده برای آن ها بسیار مفید باشد. از رضا نورمحمدی، قاسم دهنوی، فرزاد حاتمی و احتمالا محمد نوری به عنوان خروجی های پرسپولیس در تابستان نام می برند.

- ورودی رسمی : مهدی دغاغله و مهدی طارمی

- تمدید: محسن بنگر، نیلسون کوریا

- ورودی احتمالی: رضا نوروزی، عبدالله کرمی

- خروجی احتمالی: محمد نوری، فرزاد حاتمی، رضا نورمحمدی، قاسم دهنوی، رضا محمدی، سیدمهدی سیدصالحی

* استقلال؛ طوفان آغاز می شود!

تغییرات مدیریتی در باشگاه استقلال کمی دیرتر از پرسپولیس کلید خورد و این موضوع سبب شد آبی ها در فصل نقل و انتقالات نیز کمی عقب تر از رقیب دیرینه باشند.
قلعه نویی هنوز هیچ بازیکنی را برای تیمش نخریده اما لیست خرید پرویپمانی را تحویل افشارزاده داده است که منتخبی از ستاره های فولاد و سپاهان را در خود دارد.

ایوب والی، علی حمودی، بختیار رحمانی، امید ابراهیمی و هادی عقیلی از این دو باشگاه مدنظر استقلالی ها هستند. سجاد شهباززاده، جوان گلزن سایپا نیز از استقلال پیشنهاد دارد و کریم انصاری فرد و محمد نوری هم می توانند خریدهای جنجالی این باشگاه تلقی شوند.
جالب اینجاست که احتمال بازگشت نکونام به استقلال نیز مطرح شده است و البته اوضاع تمدید قرارداد آندو با این تیم خوب پیش نمی رود.

علاوه بر مهدی نظری و سیدحسین حسینی، مهرداد اولادی و احمد جمشیدیان نیز با توجه به قرار داشتن در لیست مازاد احتمالی، دیر یا زود این باشگاه را ترک خواهند کرد. افشارزاده هنوز قراردادهای ستاره های اصلی اش را تمدید نکرده است.

- ورودی رسمی: *

- تمدید: *

- ورودی احتمالی: شهباززاده، محمد نوری، انصاری فرد، ایوب والی، امید ابراهیمی، هادی عقیلی، علی حمودی

- خروجی رسمی: محمدمهدی نظری، سیدحسین حسینی

- خروجی احتمالی: اولادی، کبه، مبعلی، جمشیدیان

آی اسپورت
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠٣-١٣٩٣, ١٧:۵٨

   

پر مبحث ترین ها