سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

موج جدیدعلیه سرمربی آبی ها

بروز شده : ٩-٠٣-١٣٩٣, ٢٠:٢٣    نسخه چاپی    
انتخاب بازیکنانی چون نوری و مبعلی در تیمی که قرار است جوان شود ، موجی جدید را برای سرمربی آبی ها که البته گفته 8 سال است رسانه ها را نمی خواند ، به وجود خواهد آورد.
ورزش > لیگ برتر - پژمان نوری برای ماندن در استقلال با مسئول نقل و انتقالات این تیم به توافق رسیده است.
:علی نظری جویباری مسئول نقل و انتقالات این فصل استقلال به خواسته امیر قلعه نویی با پژمان نوری جلساتی داشته و این احتمال که بازیکن انزلی چی فصل قبل آبی ها در این تیم بماند ، بالاست.

به گزارش خبرآنلاین ؛این اتفاق درحالی می افتد که قلعه نویی صبح جمعه اعلام کرده بود می خواهد تیمش را جوان کند . البته ارزان. نوری سال قبل قراردادی بیش از یک میلیارد و دویست میلیون تومانی با استقلال داشته . او یکی از بازیکنانی بود که قلعه نویی در فصل ناکام گذشته برای نگه داشتنش در استقلال ، انتقادهای زیادی را تحمل کرد.

او درحالی دوباره بازیکنانی مثل مبعلی و پژمان نوری را می خواهد که سال قبل با این بازیکنان به نتیجه ای بهتر از پنجمی در لیگ برتر نرسید. تیم او شانس حضور در لیگ قهرمانان را هم از دست داد تا برای این فصل ناچار به تغییر در رویه مربیگری اش باشد. انتخاب بازیکنانی چون نوری و مبعلی در تیمی که قرار است جوان شود ، موجی جدید را برای سرمربی آبی ها که البته گفته 8 سال است رسانه ها را نمی خواند ، به وجود خواهد آورد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠٣-١٣٩٣, ٢٠:٢٣

   

پر مبحث ترین ها