سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خداحافظی این 6 نفر با جام جهانی /خلعتبری و آزمون خط خوردند/ترکیب احتمالی تیم ملی در جام جهانی

در بین این نفرات مطرح شدن نام محمد رضا خلعتبری و سردار آزمون جزو نکات عجیب فهرست انتخابی سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان است.
/ خداحافظی این 6 نفر با جام جهانی فوتبال!/خلعتبری و آزمون خط خوردند
علیرضا بیرانوند، سوشا مکانی، سردار آزمون، محمدرضا خلعتبری، رضا نوروزی و مهدی شریفی نفرات خط خورده از فهرست تیم ملی هستند که در بین این نفرات مطرح شدن نام محمد رضا خلعتبری و سردار آزمون جزو نکات عجیب فهرست انتخابی سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان است.
سرویس ورزشی «فردا»- سایت فدراسیون فوتبال کشورمان امروز فهرست نهایی تیم ملی فوتبال کشورمان برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را اعلام کرد.

کارلوس کی روش،سرمربی تیم ملی فوتبال اسامی 24 بازیکن تیم ملی اعزامی به رقابتهای جام جهانی 2014 برزیل را در حالی اعلام کرد که فردا بعدازظهر و پس از دریافت آخرین وضعیت پزشکی هاشم بیگ زاده، بازیکن بیست و سوم از بین بیگ زاده و خانزاده اعلام خواهد شد اما در عین حال و در صورت انتخاب هاشم بیگ زاده نیز محمدرضا خانزاده به برزیل سفر می کند.

اسامی بازیکنان به شرح زیر است:

دروازبانان: رحمان احمدی-علیرضا حقیقی-دانیل داوری.
مدافعان: مهرداد بیت آشور-هاشم بیگ زاده- پژمان منتظری-سیدجلال حسینی-امیر حسین صادقی-احمد آل نعمه-مهرداد پولادی-حسین ماهینی.
هافبک ها: آندارنیک تیموریان-جواد نکونام-قاسم حدادی فر-رضا حقیقی-بختیار رحمانی-احسان حاج صفی.
مهاجمان: خسرو حیدری- اشکان دژاگه-مسعود شجاعی-رضا قوچان نژاد-علیرضا جهانبخش-کریم انصاری فرد- محمدرضا خانزاده

گفتنی است؛ بازیکنان می بایست ضمن به همراه داشتن لوازم شخصی خود از جمله کفش های مربوط به بازی در شرایط بارانی و عادی، راس ساعت 15:30 دقیقه روز دوشنبه 12 خرداد ماه در محل هتل آزادی خود را به کادر فنی معرفی کنند. لازم به ذکر است، لیست 23 نفر نهایی روز سوم ژوئن(13 خرداد ماه) بر اساس درخواست فیفا اعلام خواهد شد.

آنهایی که از جام جهانی بازماندند

علیرضا بیرانوند، سوشا مکانی، سردار آزمون، محمدرضا خلعتبری، رضا نوروزی و مهدی شریفی نفرات خط خورده از فهرست تیم ملی هستند که در بین این نفرات مطرح شدن نام محمد رضا خلعتبری و سردار آزمون جزو نکات عجیب فهرست انتخابی سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان است.

البته پیش از این نیز بازیکنان دیگری نیز وجود داشتند که به دلایل مختلف در طول یکی دو سال اخیر از تیم ملی فوتبال کشورمان کنار گذاشته شدند تا همراه تیم ملی در جام جهانی نباشند. در این بین می توان به نام هایی چون علی کریمی، مهدی رحمتی و هادی عقیلی اشاره کرد که به دلایل مختلف از حضور در جام جهانی کنار گذاشته شدند.

مهدی رحمتی دروازه بان اول تیم ملی کشورمان در رقابت های مقدماتی بود که به یکباره از حضور در تیم ملی فوتبال کناره گیری کرد و هر چه سعی و تلاش کرد تا به تیم ملی بازگردد، کارلوس کی روش از دعوت کردن وی امتناع کرد و حالا باید از جعبه جادویی بازی های تیم ملی را به تماشا بنشیند. هادی عقیلی دیگر بازیکن نامدار کشورمان بود که وی نیز به دلیل مسائل انضباطی از تیم ملی کنار گذاشته شد. علی کریمی نیز که خود اعلام کرده بود حاضر است به تیم ملی فوتبال کشورمان کمک کند از سوی کی روش دعوت نشد تا لیست نهایی تیم ملی با 24 بازیکن مذکور بسته شود.

ترکیب احتمالی تیم ملی در جام جهانی

24 بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان را برای سفر به برزیل همراهی خواهند کرد که در این بین گمانه زنی های بسیاری در خصوص ترکیب اصلی و 11 نفره تیم ملی به گوش می رسد. اما با توجه به بازی های تدارکاتی تیم ملی و رقابت های قبلی ایران در برابر حریفان می تواند ترکیب احتمالی تیم ملی در بازی های جام جهانی را به شرح زیر دانست.
دروازه بان: رحمان احمدی
مدافعان: سید جلال حسینی، پژمان منتظری، امیر حسین صادقی، مهرداد بیت آشور
هافبک ها: جواد نکونام، آندو تیموریان، اشکان دژاگه، مسعود شجاعی و خسرو حیدری
مهاجم: رضا قوچان نژاد

telegram 19dey.com
ی    11 خرداد 1393 14:59
شجاعی جز اینکه ضربه کاشته تقدیم به حریف میکنه و احتمالا اخراج میشه کار دیگه ای انجام نمیده باید خلعت بری به جای شجاعی میرفت ولی بقیه نفرات دیگه خوبن
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٣-١٣٩٣, ١٣:۴۵

   

پر مبحث ترین ها