سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کفاشیان: مسایل مالی، تنها مانع ادامه همکاری با کی روش است

وی همچنین در باره خط خوردن محمدرضا خلعتبری و اینکه به نظر می رسید، این بازیکن در فهرست نهایی کی روش جای داشته باشد نیز گفت: خود را در جایگاهی نمی دانم که بخواهم در خصوص انتخاب بازیکنان صحبت کنم. به طور حتم کی روش بازیکنان را زیرنظر داشته و در دو سه اردو به این جمع بندی رسیده است. از این رو باید به انتخاب او احترام بگذاریم.
رییس فدراسیون فوتبال گفت: اگر تفاهمات مالی صورت گیرد، هیچ مشکلی برای ادامه همکاری با «کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی فوتبال ایران وجود ندارد.

«علی کفاشیان» عصر امروز (یکشنبه) پس از جلسه شورای عالی راهبردی سند توسعه فوتبال در خصوص اعلام فهرست نهایی تیم ملی فوتبال در جمع خبرنگاران تصریح کرد: از نظر فدراسیون فوتبال، کارلوس کی روش بهترین و نخستین گزینه ما برای ادامه همکاری در تیم ملی است و اگر تفاهمات مالی صورت بگیرد، هیچ مشکلی برای ادامه همکاری با او وجود ندارد.

البته هنوز این امر صورت نگرفته و ما هم مبلغ پیشنهادی را به او اعلام نکرده ایم چرا که باید ابتدا بتوانیم آن مبلغ را تامین کنیم و اگر این اتفاق بیفتد، به طور حتم به او اعلام خواهیم کرد.
وی در باره فهرست نهایی تیم ملی فوتبال برای رقابت های جام جهانی نیز گفت: اعلام فهرست، وظیفه کادر فنی بوده و آنان تشخیص دادند که چه نفراتی را انتخاب کنند. با این همه معتقدم کنار گذاشتن سردار آزمون و یا هر بازیکن دیگر به این منظور نیست که آنها تلاش نکرده اند، آنها هم ارزشمند هستند.

به گزارش ایرنا، رییس فدراسیون فوتبال در این خصوص به اظهارات کارلوس کی روش در خصوص انتخاب نهایی و اینکه این کار بسیار سخت است، اشاره کرد و افزود: کی روش گفته بود که برای انتخاب بازیکن کار دشواری دارد و مردد هم بود. به هر حال تصمیمی است که گرفته و می خواهد با این بازیکنان به جام جهانی برود.
وی همچنین در باره خط خوردن محمدرضا خلعتبری و اینکه به نظر می رسید، این بازیکن در فهرست نهایی کی روش جای داشته باشد نیز گفت: خود را در جایگاهی نمی دانم که بخواهم در خصوص انتخاب بازیکنان صحبت کنم. به طور حتم کی روش بازیکنان را زیرنظر داشته و در دو سه اردو به این جمع بندی رسیده است. از این رو باید به انتخاب او احترام بگذاریم.

کفاشیان در باره مراسم بدرقه فردا شب (دوشنبه شب) تیم ملی فوتبال کشورمان نیز اظهار داشت: برنامه سه ساعته ای تدارک دیده ایم که رییس جمهور هم در این مراسم حاضر خواهد شد و برای آنان سخنرانی خواهد کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مردم می توانند در این مراسم حاضر شوند نیز عنوان کرد: به طور قطع شرکت تمامی علاقه مندان امکان پذیر نیست و محدودیت هایی در سالن 12 هزار نفری ورزشگاه آزادی تهران داریم و فقط افراد با کارت های دعوتی که برای آنها ارسال شده است، می توانند در این مراسم شرکت کنند.
رییس فدراسیون فوتبال در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا مشکلات کی روش با آل اشپورت حل شده است، نیز گفت: قرار است جلسه ای برگزار کنند و تفاهماتی در این زمینه صورت گیرد.

وی در پاسخ به این سوال که گمانه زنی ها حاکی است شرکت آل اشپورت باید 150 میلیون تومان به کی روش بدهد تا این تفاهم صورت گیرد نیز گفت: این مبلغ نیست و بیشتر از آن است، بگذارید تفاهمات صورت بگیرد و بعد اطلاع خواهیم داد.

وی در خصوص برگزاری جلسه شورای عالی راهبردی سند توسعه فوتبال نیز افزود: سند راهبردی را برای پنج سال آینده تدوین کرده ایم. فوتبال سهم مهمی در ورزش دارد و باید در برنامه 20 ساله ای که مدنظر گرفته شده به خوبی پیش رویم. هر چند وقت یک بار جلسه ای برگزار می کنیم تا مشکلات را برطرف کنیم و بتوانیم بهتر مسایل خود را پیش ببریم. هم اکنون جلوتر از آن چیزی که پیش بینی می کردیم حرکت کرده ایم.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه خودش چه وقت به برزیل سفر خواهد کرد نیز اظهار داشت: کنگره کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در برزیل برگزار خواهد شد و قرار است در این کنگره،
اساسنامه کنفدراسیون فوتبال آسیا اصلاح شود. ما هم در این بخش ها پیشنهاداتی ارایه کرده ایم و انتظار داریم تصویب شود.
سپس در کنگره فیفا شرکت کرده و بعد هم در اردوی تیم ملی فوتبال حاضر خواهیم شد.

کفاشیان در پاسخ به این سوال که به نظر شما تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی چه نتایجی خواهد گرفت نیز گفت: امیدوارم بازیکنان ما شایستگی خود را نشان دهند و مطمئن هستم که این اتفاق هم رخ می دهد و اگر خدا کمک کند و شانس داشته باشیم، شاید نتیجه هم بگیریم.
وی در خصوص نتیجه دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و آر‍‍ژانتین نیز اظهار داشت: امیدوارم مقابل این تیم زیاد گل نخوریم!

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠٣-١٣٩٣, ٠٠:١۵

   

پر مبحث ترین ها